100 years of better living

Краще життя в минулому, теперішньому і майбутньому 

 Компанія, заснована Акселем Веннер-Греньє в Швеції в 1919 р., вже ціле століття змінює життя на краще, заново виявляючи те, що дозволяє домогтися неперевершеного смаку, догляду та умов життя покупців. Ось наша історія.

Століття нових відкриттів для комфорту вдома

Ідея, що стала основою створення Electrolux, полягала в тому, щоб зробити пилососи легше і простіше у використанні, поширити продукт по всьому світу в якості засобу поліпшення здоров'я та гігієни. Інновацію запропонував засновник компанії Аксель Веннер-Грен - він запропонував встановити полози на пилососи моделі V, і це призвело до запуску виробництва перших у світі роботизованих пилососів.

Століття нових відкриттів у засобах для догляду за тканинами

Пральна машина настільки сильно вплинула на роль жінки в суспільстві, що була названа найбільшим винаходом промислової революції. Зробивши внесок в розробку пральних машин, включаючи революційну технологію «плавучого крила», представлену в 1940-х роках, компанія Electrolux надала покупцям можливість витрачати свій час на дійсно важливі речі, такі як освіта, або просто проводити більше часу з сім'єю.

Століття нових відкриттів у смакових враженнях

Прагнення насолоджуватися їжею завжди залишалося рушійною силою наших інновацій для кухні. Протягом всієї історії нашої компанії ми відштовхувалися від нашої спадщини у царині професійної техніки. Інноваційний кухонний комбайн «Assistent» і духові шафи «CombiSteam» - це всього лише декілька прикладів.

product exhibition

Помічник Electrolux («Assistent»): особливий, класичний скандинавський дизайн

 

У 1939 році компанія Electrolux доручила шведському дизайнеру і інженеру Алвару Леннінгу перетворити професійні кухонні пристрої для ресторанів в менші за розміром, компактні прилади, зручні для домашнього використання. Мало хто міг уявити, що кухонний комбайн Electrolux Assistent стане одним з найбільш довгострокових продуктів компанії, завдяки видатній надійності та дизайну.

Революційна модель V

Модель V оснащувалася полозами, що дозволяли ковзати по підлозі, ефективно збирала пил і бруд не дивлячись на менший розмір і значно меншу вагу в порівнянні з попередніми моделями. Ідея застосування полозів належала самому Вернеру-Грену. Краще став і дизайн, виконаний в дусі німецького архітектора Петера Беренса - пристрій став цінним зразком нової ери промислового дизайну. 

Перший в світі: «Круглий металевий барабан»

Виробництво посудомийної машини D10, яку прозвали «Круглим металевим барабаном», почалося в 1959 році. Це перша в світі посудомийна машина з верхньою робочою поверхнею. У той час, коли більшість кухонь не були призначені для встановлення посудомийних машин, цю машину можна було встановити майже на будь-якій кухні, не вносячи істотних змін.