AutoDose

AutoDose

Скільки потрібно миючого засобу? Залиште це на функцію AutoDose.

Не завжди легко визначити, скільки миючого засобу потрібно для прання. З функцією AutoDose вам не доведеться це робити.

Якщо миючого засобу занадто багато або мало, то це може пошкодити ваші речі. AutoDose забезпечує подачу точної кількості засобу, необхідного для кожного завантаження. Будьте впевнені - ваші улюблені речі з бавовни захищені під час кожного прання, так вони довше збережуть свій первинний вигляд.

Прання без зусиль - для вас, ідеальний догляд - для вашого одягу.

Заповніть один раз і використовуйте протягом 20 прань *

Інтелектуальна функція AutoDose автоматично подає в пральну машину точно вивірену кількість миючого засобу і кондиціонера для білизни в потрібний час. Машина зважує ваш одяг в барабані і визначає ідеальну кількість миючого засобу протягом 20 прань! Це не тільки практично і не вимагає зусиль, але й гарантує кращий догляд за вашими речами.


* Розраховано на підставі даних про середній обсяг завантаження серед споживачів (посилання JRC109033 EUR 28809 EN)

  • UltraCare
  • SteamCare
  • AutoDose

Легке налаштування 4 відсіків

Надійний відсік для миючих засобів дозволяє вам легко переключатися між ручним і автоматичним режимом розподілу миючого засобу, як порошку, так і рідини. Чотири великих відсіки просто використовувати, наповнювати і очищати.

1. Відсік для основного миючого засобу для кольорової білизни
2. Відсік для кондиціонера для білизни
3. Відсіки для ручного режиму можна використовувати щоб доповнювати автоматичний режим, наприклад, якщо вам необхідний спеціальний миючий засіб для білого або чорного одягу, або для речей з водонепроникним шаром.

Додаткові можливості використання відсіку описані в мобільному застосунку.

Рівно стільки, скільки потрібно - бездоганний догляд за одягом.

Якщо миючого засобу занадто багато або мало, це може пошкодити ваші речі. AutoDose забезпечує подачу точної кількості засобу, необхідного для кожного завантаження. Будьте впевнені - ваші улюблені речі з бавовни захищені під час кожного прання, так вони довше збережуть свій первинний вигляд.

Захист від зношування в 3 рази довше *

Занадто велика кількість миючого засобу поступово пошкоджує волокна вашого одягу, тому вони зношуються швидше. Завдяки нашій технології, речі з бавовни захищені від вицвітання, усадки і передчасного зношування.


* Випробування на розтягнення одягу з бавовни під дією сили. Бавовна після прання при 30 °. 30 прань з функцією Electrolux AutoDose проти 10 прань в машинах з автоматичним дозуванням інших виробників.

Зберігайте білизну ваших речей

Використання недостатньої кількості миючого засобу призводить до того, що біла тканина стає сірою, так як речі залишаються брудними і тьмяними. Довіртеся нашій технології AutoDose, щоб забезпечити подачу необхідної кількості миючого засобу і кондиціонера для білизни під час кожного прання.

Догляд без зусиль з застосунком My Electrolux Care

Насолоджуйтесь повним контролем одним дотиком з застосунком My Electrolux Care. Натисніть, щоб змінювати налаштування, керувати функцією AutoDose і отримувати повідомлення, щоб вчасно поповнювати миючий засіб.

 
жінка дивиться на застосунок My Electrolux в мобільному телефоні