Деталі продукту

Відкрийте для себе професійне зберігання вина навіть на найменшій кухні завдяки компактній шафі для вина 900 Wine Cellar. Вона зберігає до 18 пляшок при температурі від 5°C до 20°C в залежності від ваших потреб. Гарантуючи, що кожен келих ігристого, сухого чи десертного буде подано при належній температурі тоді, коли забажаєте.

Переваги

Electrolux - Вбудована винна шафа - KBW5T

Шафа для вина, завжди охолоджує ідеально

Зберігайте вино за ідеальної температури у нашій шафі для вина, аби щоразу насолоджуватися бездоганним смаком. Легко встановити температуру від 5°C до 20 °C, аби контролювати точну температуру зберігання вина.

18 пляшок, 1 шафа для вина

Забудьте про відсутність місця в холодильнику для зберігання вина для вечірки. Наша шафа для вина вміщує до 18 пляшок одночасно.

Electrolux - Вбудована винна шафа - KBW5T

Розмістіть пляшки вина будь-якого розміру у нашій шафі

Ця шафа для вина вміщує навіть величезні пляшки — від бутлів шампанського до просеко. Створені для абсолютної гнучкості, полиці можуть зберігати пляшки різних форм і розмірів. У вас завжди буде місце для вашого улюбленого напою.

Шафа для вина, що ідеально впишеться у кухню

Наша шафа для вина ідеально впишеться навіть у найменші кухні. Компактний дизайн без ручок, що виступають, забезпечують її деальне встановлення поруч з іншими приладами. А оскільки ця шафа була створено для доповнення усієї лінійки виробів, він виглядатиме чудово у будь-якому місці.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone