Вбудована винна шафа KBW5T

0

0 (0 Відгуки)

Electrolux - Вбудована винна шафа - KBW5T

Шафа для вина, завжди охолоджує ідеально

Зберігайте вино за ідеальної температури у нашій шафі для вина, аби щоразу насолоджуватися бездоганним смаком. Легко встановити температуру від 5°C до 20 °C, аби контролювати точну температуру зберігання вина.

18 пляшок, 1 шафа для вина

Забудьте про відсутність місця в холодильнику для зберігання вина для вечірки. Наша шафа для вина вміщує до 18 пляшок одночасно.

Electrolux - Вбудована винна шафа - KBW5T

Розмістіть пляшки вина будь-якого розміру у нашій шафі

Ця шафа для вина вміщує навіть величезні пляшки — від бутлів шампанського до просеко. Створені для абсолютної гнучкості, полиці можуть зберігати пляшки різних форм і розмірів. У вас завжди буде місце для вашого улюбленого напою.

Шафа для вина, що ідеально впишеться у кухню

Наша шафа для вина ідеально впишеться навіть у найменші кухні. Компактний дизайн без ручок, що виступають, забезпечують її деальне встановлення поруч з іншими приладами. А оскільки ця шафа була створено для доповнення усієї лінійки виробів, він виглядатиме чудово у будь-якому місці.

Технічна специфікація

Ключові характеристики
  • Висота, мм: 455
Деталі
Установка
  • Висота, мм: 455
Інше
  • Номер продукту (PNC): 923 421 112
Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад