Деталі продукту

Відкрийте для себе професійне зберігання вина навіть на найменшій кухні завдяки компактній шафі для вина 900 Wine Cellar. Вона зберігає до 18 пляшок при температурі від 5°C до 20°C в залежності від ваших потреб. Гарантуючи, що кожен келих ігристого, сухого чи десертного буде подано при належній температурі тоді, коли забажаєте.

Переваги

Шафа для вина, завжди охолоджує ідеально

Зберігайте вино за ідеальної температури у нашій шафі для вина, аби щоразу насолоджуватися бездоганним смаком. Легко встановити температуру від 5°C до 20 °C, аби контролювати точну температуру зберігання вина.

18 пляшок, 1 шафа для вина

Забудьте про відсутність місця в холодильнику для зберігання вина для вечірки. Наша шафа для вина вміщує до 18 пляшок одночасно.

Розмістіть пляшки вина будь-якого розміру у нашій шафі

Ця шафа для вина вміщує навіть величезні пляшки — від бутлів шампанського до просеко. Створені для абсолютної гнучкості, полиці можуть зберігати пляшки різних форм і розмірів. У вас завжди буде місце для вашого улюбленого напою.

Шафа для вина, що ідеально впишеться у кухню

Наша шафа для вина ідеально впишеться навіть у найменші кухні. Компактний дизайн без ручок, що виступають, забезпечують її деальне встановлення поруч з іншими приладами. А оскільки ця шафа була створено для доповнення усієї лінійки виробів, він виглядатиме чудово у будь-якому місці.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone