Деталі продукту

З поличкою FlexiShelf ви можете перерозподілити внутрішній простір холодильника відповідно до власних потреб. Цю пересувну скляну поличку можна висунути повністю або лише на половину глибини, аби звільнити місце для більш високих предметів. Тому ви можете завжди без зусиль зберігати високі пляшки або багато менших продуктів.

Переваги

Жодних компромісів щодо місця з MaxiBox

Ми спеціально створили ящик для овочів MaxiBox, який забезпечує відмінне зберігання навіть для найбільших продуктів у вашому холодильнику. Завдяки цьому можна легко та ефективно організувати простір. Можна легко зберігати все — від пакетів з картоплею до кавуна.

Стабільне охолодження з DynamicAir

Технологія DynamicAir підтримує стабільну температуру всередині холодильника. Вона забезпечує циркуляцію холодного повітря в холодильнику, тому навіть при відкриванні дверцят продукти будуть захищені від нагрівання. Більш оптимальне збереження продуктів.

Регулювання вологості для свіжої зелені

Насолоджуйтеся смачними овочами завдяки ящику Humidity Control. Керуючи вологою в повітрі, він створює найкраще середовище для зберігання продуктів. Закриття отворів створює ідеальне середовище для зберігання трав і зелені, в той час, як відкриття отворів забезпечує оптимальне зберігання.

Легке управління з електронними сенсорними елементами керування

Електронні сенсорні елементи керування забезпечують легкий доступ до налаштувань і функцій холодильника, тому ви можете легко змінити температуру в залежності від ваших потреб. Повний контроль під рукою.

Прохолодні інгредієнти за секунду з FastCool

Нові продукти, завантажені до холодильника, вимагають час для охолодження і зниження загальної температури всередині. Швидкодіюча функція FastCool зберігає їжу і швидко охолоджує нові інгредієнти, знижуючи температуру протягом короткого періоду часу.