Деталі продукту

Створення асортименту сумішей з чудовим смаком ще ніколи не було простішим, ніж із блендером Explore 6 і його Tilt Technology™. Потужний двигун приводить у рух шість лез всередині чаші, розташованої під кутом 5 градусів, для покращення циркуляції і створення більш ніжних сумішей у кожному рецепті.

Переваги

Краще змішування з Tilt Technology™

Отримайте бажану консистенцію кожного разу з нашою інноваційною Tilt Technology™. Чаша для змішування нахилена під кутом 5 градусів, покращуючи циркуляцію для отримання більш ніжної, однорідної консистенції для всіх ваших улюблених страв.

Подрібнювати лід тепер набагато легше

Подрібнюйте лід за допомогою спеціальної функції Ice Crush . Шість міцних лез активно рухаються і швидко розбивають шматки льоду, завдяки чому приготувати напої в домашніх умовах стало простіше, ніж будь-коли.

П'ять швидкостей і імпульсний режим для повного контролю

Експериментуйте на кухні і досягайте потрібних консистенцій кожного разу за допомогою нашого блендера. Виберіть одну з п'яти швидкостей і легко готуйте смачні смузі, соуси або пюре. Для збільшення потужності просто виберіть імпульсну функцію.

Чашу і ножі можна мити в посудомийній машині

Після приготування смачного смузі або освіжаючого сорбета чашу і ножі блендера можна легко помити у посудомийній машині.

Пластик, який не містить бісфенол-А

Пластик в нашому блендері не містить бісфенол-А, тому ви можете бути впевнені, що продукти не контактують з хімікатами, що використовуються у виробництві пластмаси. Турбота про ваше здоров'я з кожним смузі.