Деталі продукту

За допомогою семи режимів підсмажування ви отримаєте тости такими, якими ви їх бажаєте. Електронний контроль розміщення хліба забезпечує рівномірні та стійкі результати на всіх скибочках хліба, незалежно від режиму тостера або товщини хліба.

Переваги

Electrolux - Тостер - EAT3240

Розігрівайте, розморожуйте та підсмажуйте хліб

Ви би хотіли відчувати рівномірний, хрусткий післясмак від всіх видів хліба? Незважаючи на те, який він - холодний, заморожений, круглий або квадратний - цей тостер даруватиме вам ідеальний післясмак знову і знову. Нагрівайте, розморожуйте або підсмажуйте круасани за допомогою вбудованого підігрівача. Зручна кнопка вимкнення дозволяє зупинити підсмажування в будь-який момент.

Electrolux - Тостер - EAT3240

Зручна панель управління

Панель управління з чіткою графікою та кнопками, що підсвічуються, дозволяє легко зробити вибір на тостері. За допомогою одного натискання кнопки ви можете розморожувати, повторно розігрівати та / або відміняти прожарювання в будь-який час.

Electrolux - Тостер - EAT3240

Знімний лоток для крихт

Знімний лоток для крихт дозволяє легко прибрати крихти з тостеру, не перевертаючи його. Легке очищення запобігає горінню крихт всередині тостеру, що допомагає продовжити термін служби тостеру.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone