Деталі продукту

Легке та просте освіження та усунення складок на одязі. Завдяки простим налаштуванням відпарювач Refine 700 готовий до використання за лічені секунди. Просто скористайтеся праскою щоразу, коли вам потрібно освіжити одяг. Прасувальна дошка не потрібна, адже можна прасувати за допомогою пари прямо на вішалці.

Переваги

Electrolux - Відпарювач для одягу - E7HS1-4MN

Миттєво усуває складки.

Завдяки поєднанню великої кількості пари та підошви з підігрівом ваш одяг за лічені секунди стане розгладженим і готовим для носіння.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E7HS1-4MN

Усуває до 99,99% бактерій.

Ви можете освіжити одяг у перерві між роботою та вечерею або відновити його після зберігання в шафі. Обробка парою є швидким і простим способом вдихнути нове життя у свій одяг між праннями.

* Випробування проведено організацією SGS згідно з китайським стандартом для відпарювачів одягу QB/T 5200-2017 у вересні 2020 р. для бактерій наступних видів: кишкова паличка (Escherichia coli, CICC® 10389™), золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus subsp. aureus, ATCC® 6538™) та кандида біла (Candida albicans, CICC® 1965™). Одяг оброблявся випарюванням протягом 1 хвилини при температурі понад 120 °C.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E7HS1-4MN

Проста та легка обробка парою.

Праска оснащена підошвою для делікатного та ефективного догляду за одягом. Поєднання продуманого дизайну та керамічної підошви GLISSIUM™ запобігає застряганню в одязі гострих країв приладу. Для забезпечення ще легшої обробки парою використовуйте тригер подачі пари, щоб зменшити навантаження на руки.

Electrolux - Відпарювач для одягу - E7HS1-4MN

Знімний резервуар для води.

Щоб користуватися технікою максимально просто, ручний відпарювач Refine 700 має знімний резервуар для води. Це означає, що ви просто знімаєте його, йдете до найближчого крану, заливаєте водою, ставите на місце та продовжуєте користуватися далі.