Деталі продукту

За рахунок рівномірного розподілу пари парова праска Refine 600 дозволяє швидко та без зусиль позбутися складок на одязі. Вбудований сенсор виявляє, коли праска знаходиться без нагляду, а індикатор гарячої поверхні повідомляє, коли праска гаряча.

Переваги

Electrolux - Праска з функцією пару - E6SI1-6PG

Швидка та потужна.

Насолоджуйтеся хорошими результатами прасування завдяки ідеальному балансу тепла, пари та тиску. Швидке нагрівання та рівномірний розподіл пари дозволяють вашій прасці видаляти складки на одязі за 30 секунд.

Electrolux - Праска з функцією пару - E6SI1-6PG

Стійка до механічних пошкоджень поверхня RESILIUM™ SKI 400.

Закруглена поверхня RESILIUM™ SKI 400, що є стійкою до механічних пошкоджень, дозволяє легко ковзати по одягу, не чіпляючись за ґудзики або оздоблення. А 400 отворів забезпечують рівномірний розподіл пари.

Electrolux - Праска з функцією пару - E6SI1-6PG

Інтуїтивно зрозуміла та безпечна.

Вбудований індикатор тристороннього вимикача автоматично вимикає праску незалежно від місця, на якому ви її залишили — на одязі, на боці або в місці зберігання. Індикатор гарячої поверхні на кінчику праски визначає, коли поверхня гаряча.

Electrolux - Праска з функцією пару - E6SI1-6PG

Протикрапельна система.

Мінімізуйте ризик появи слідів від води на одязі. Протикрапельна подвійна металева конструкція праски запобігає потраплянню води в парову камеру, коли температура занадто низька.

Функція автоматичного чищення.

Доглядайте за праскою так само, як і за одягом, запобігаючи накопиченню небажаного вапняку. Розчин проти накипу FlushClean дозволяє легко видаляти вапняк, промиваючи систему водою.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone