Деталі продукту

Парова праска Renew 800 оснащена програмами, які відповідають усім вашим потребам. Завдяки запатентованій технології PrecisionCare™ вам не доведеться встановлювати налаштування навмання. Помітний світловий індикатор підключено до інтелектуального термостата, забезпечуючи оптимальну температуру для будь-якої тканини. Не пропустіть жодної складки.

Переваги

Electrolux - Праска з функцією пару - E8SI1-5DBM

Ідеальна температура без здогадок і припущень

Спеціально розроблені програми забезпечують оптимальну температуру та рівень пари для будь-якої тканини. Коли цифрова парова праска досягає точної температури, вмикається світловий індикатор. Запатентована технологія PrecisionCare™ виключає необхідність встановлювати налаштування навмання.

Electrolux - Праска з функцією пару - E8SI1-5DBM

Завжди під захистом завдяки Outdoor Care

На режимі Outdoor Care можна й потрібно прасувати верхній одяг із водовідштовхувальними властивостями, адже для нього це краще, ніж сушіння на повітрі.

Electrolux - Праска з функцією пару - E8SI1-5DBM

Функція потрійного очищення

Наша система пом'якшення води поєднує в собі унікальний активатор Soft Water Activator і функцію FlushClean, які підтримують чистоту і м'якість пари, подовжуючи термін служби приладу. Електронне нагадування повідомляє, коли слід змінити активатор.

Electrolux - Праска з функцією пару - E8SI1-5DBM

Наповнення водою без розбризкування

Резервуар для води об’ємом 370 мл заповнюється з тильного боку через лійку, завдяки чому вода не розіллється по всій тканині.

Electrolux - Праска з функцією пару - E8SI1-5DBM

Прасування з парою так, як подобається вам

Відкрийте для себе краще прасування, поєднуючи потужність нагрівання, пару і тиск, що постачаються через стійку до подряпин підошву RESILIUM™ Ski 500 . Вона рівномірно розподіляє пару для ефективнішого прасування. Функція «Пара на вимогу» випускає пару саме тоді і туди, де вона вам потрібна.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантіями на ваші прилади
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone