Деталі продукту

Праска, яка покликана забезпечити вашу безпеку, — навіть якщо ви не думаєте про це. Автоматичне вимикання у 3 способи забезпечує вимкнення праски через 8 хвилин, якщо праска знаходиться у вертикальному положенні, та через 30 секунд, якщо праска стоїть на боку або на підошві. Світловий індикатор безпеки повідомить, коли праска ось-ось вимкнеться, а також, коли вона знову готова до роботи.

Переваги

Стійкість та зручність

Дошки для прасування деколи бувають дуже хиткими. Гумова підставка праски 4SafetyTMPrecision забезпечує її стійкість на будь-якій поверхні. Прозорий великий (350 мл) резервуар для води, який легко заповнювати, дозволяє прасувати довше без необхідності доливати воду, що робить прасування ще зручнішим.

Точність

Наконечник з нержавіючої сталі дозволяє завжди прасувати точно і безпечно. Він дозволяє дістатися країв комірця, простору під кнопками та прасувати навколо малюнка. Ще легше прасувати зі спеціально точним наконечником.

Ефективність

Потужний паровий удар у 130 г допоможе позбавитися складок одним натисненням кнопки. А перемінний вихід 0-40 г/хв пари, розподілений рівномірно через 500 отворів у підошві, дозволить швидко та ефективно випрасувати одяг.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone