Деталі продукту

Праска виготовлена так, щоб забезпечити вашу безпеку — навіть якщо ви не думаєте про неї. Автоматичне вимикання 3-ма способами забезпечує вимкнення праски через 8 хвилин, якщо праска знаходиться у вертикальному положенні, та через 30 секунд, якщо праска стоїть на боку або на підошві. Світловий індикатор запобіжника повідомить, коли праска ось-ось вимкнеться, а також, коли знову готова до роботи.

Переваги

Electrolux - Праска з функцією пару - EDB6130

Стійкість та зручність

Дошки для прасування деколи бувають дуже хиткими. Гумова підставка праски 4SafetyTMPrecision забезпечує її стійкість на будь-якій поверхні. Прозорий великий (350 мл) резервуар для води, який легко заповнювати, дозволяє прасувати довше без необхідності доливати воду, що робить прасування ще зручнішим.

Точність

Носик з нержавіючої сталі дозволяє завжди прасувати точно і безпечно. Дістаньтесь країв комірця, місць під кнопками та навколо візерунка. Прасування стає ще легшим завдяки спеціальному точному носику.

Electrolux - Праска з функцією пару - EDB6130

Ефективність

Потужний паровий удар у 150 г допоможе позбавитися складок одним натисненням кнопки. А перемінний вихід 0-40 г/хв пари, розподілений рівномірно через 500 отворів у підошві, дозволить швидко та ефективно випрасувати одяг.

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone