Використання комбінованого таблетованого засобу

Останнє оновлення 29.11.2019 7:16

При використанні комбінованих таблеток для посудомийних машин, можливо, не потрібно буде заповнювати контейнер для солі, в залежності від жорсткості води. У регіонах із жорсткою водою все ж таки рекомендується використовувати сіль та поверхнево-активну речовину для кращих результатів миття.

  • Налаштуйте жорсткість води електронним чином на рівень 1. На цьому рівні індикатор (додати сіль) не світиться на панелі керування.
  • Увімкніть функцію використання комбінованого таблетованого миючого засобу, натиснувши відповідну кнопку.
  • Для отримання детальної інформації зверніться до інструкції з експлуатації.

Функція використання комбінованого таблетованого миючого засобу повинна бути увімкнена після обрання програми миття та не зберігається в пам'яті.

  • Вмикайте функцію використання комбінованого таблетованого миючого засобу перед кожним циклом миття.
  • Якщо цикл сушіння демонструє незадовільні результати, заповніть дозатор поверхнево-активної речовини і встановіть рівень жорсткості води на 1 або 2.
Замовити ремонт
Замовити ремонт

Пропонуємо ремонт за фіксованою ціною нашими спеціалістами Electrolux. Ми перевіримо обладнання і усунемо несправність, включаючи всі необхідні запасні частини, за фіксованою ціною.

Запасні частини та аксесуари
Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.