Після прання в пральній машині/прально-сушильній машині білий одяг став сірим

Останнє оновлення 28.11.2019 11:18

Проблема: 

  • Після прання білий одяг став сірим

Застосовується до:  

  • Пральна машина з фронтальним завантаженням/прально-сушильна машина
  • Пральна машина з вертикальним завантаженням

Вирішення: 

1. Завжди сортуйте одяг та періть білий одяг окремо від одягу інших кольорів

2. Використовуйте миючі засоби, призначені для білої білизни (вони містять відбілюючі речовини, такі як перкарбонат натрію) 

3. Використовуйте належну кількість миючого засобу відповідно до жорсткості води та ступеню забруднення одягу

4. Переконайтесь, що пляшка з миючим засобом надійно закрита (деякі відбілювачі можуть випаруватися) 

Причина: 

  • При використанні неналежної кількості миючого засобу на одязі можуть накопичуватися вапняні відкладення та мильні плями (сірий наліт). 
  • Білі рушники, які стали сірими через вапняний наліт, можна зробити знову білими, виправши їх у пральній машині з невеликою кількістю порошку лимонної кислоти або оцту замість миючого засобу. 
  • Білі рушники можна відбілити, замочивши їх на дві години в мисці для прання з 100 мл води та 200 мл хлорного відбілювача. Потім слід випрати рушники в пральній машині при найвищій температурі, дозволеній на етикетці з догляду за рушниками.     

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Ніколи не змішуйте хлорний відбілювач з іншими хімікатами, оскільки це може призвести до утворення високотоксичних сполук.      

Замовити ремонт
Замовити ремонт

Пропонуємо ремонт за фіксованою ціною нашими спеціалістами Electrolux. Ми перевіримо обладнання і усунемо несправність, включаючи всі необхідні запасні частини, за фіксованою ціною.

Запасні частини та аксесуари
Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.