Коли я відкриваю сушильну машину, там знаходиться велика кількість бавовняних ниток / ворсу

Останнє оновлення 21.05.2020 14:35

Проблема:

  • Коли я відкриваю сушильну машину, там знаходиться велика кількість бавовняних ниток / ворсу. Накопичення ворсу під час процесу сушіння є звичайним явищем, якого не можна уникнути. Цей процес у значній мірі залежить від білизни, яка сушиться (напр., нові рушники, фліс, тощо).

Застосовується для:

  • сушильної машини з вентилятором
  • сушильної машини з конденсатором
  • сушильної машини з тепловим насосом

Рішення:  

1. Перевірте циркуляцію повітря під час очищення. 

2. Очистіть фільтри в отворі дверцят.  

3. У випадку сушильної машини з конденсатором або тепловим насосом, очистіть також конденсатор, розташований на дні приладу.  

4. У випадку сушильної машини з вентилятором, перевірте, чи може повітря вільно рухатися через вентиляційний шланг і будь-яку стінку.  

5. Зверніться до авторизованого сервісного центру.  

Якщо наведені вище поради не допомагають вирішити проблему, ми рекомендуємо запросити спеціаліста з обслуговування.    

ПРИМІТКА: Залежно від проблеми виклик спеціаліста з обслуговування може бути платним, навіть протягом гарантійного періоду.    

Попередження: Ми не рекомендуємо користуватися приладом до моменту повного усунення проблеми. Від'єднайте прилад від розетки і не під'єднуйте його знову, доки ви не будете впевнені, що це можна зробити.


Замовити ремонт
Замовити ремонт

Пропонуємо ремонт за фіксованою ціною нашими спеціалістами Electrolux. Ми перевіримо обладнання і усунемо несправність, включаючи всі необхідні запасні частини, за фіксованою ціною.

Запасні частини та аксесуари
Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.