Коли я відкриваю сушильну машину, там знаходиться велика кількість бавовняних ниток / ворсу

Останнє оновлення 21.05.2020 14:35

Проблема:

  • Коли я відкриваю сушильну машину, там знаходиться велика кількість бавовняних ниток / ворсу. Накопичення ворсу під час процесу сушіння є звичайним явищем, якого не можна уникнути. Цей процес у значній мірі залежить від білизни, яка сушиться (напр., нові рушники, фліс, тощо).

Застосовується для:

  • сушильної машини з вентилятором
  • сушильної машини з конденсатором
  • сушильної машини з тепловим насосом

Рішення:  

1. Перевірте циркуляцію повітря під час очищення. 

2. Очистіть фільтри в отворі дверцят.  

3. У випадку сушильної машини з конденсатором або тепловим насосом, очистіть також конденсатор, розташований на дні приладу.  

4. У випадку сушильної машини з вентилятором, перевірте, чи може повітря вільно рухатися через вентиляційний шланг і будь-яку стінку.  

5. Зверніться до авторизованого сервісного центру.  

Якщо наведені вище поради не допомагають вирішити проблему, ми рекомендуємо запросити спеціаліста з обслуговування.    

ПРИМІТКА: Залежно від проблеми виклик спеціаліста з обслуговування може бути платним, навіть протягом гарантійного періоду.    

Попередження: Ми не рекомендуємо користуватися приладом до моменту повного усунення проблеми. Від'єднайте прилад від розетки і не під'єднуйте його знову, доки ви не будете впевнені, що це можна зробити.


Чи була ця стаття корисною?

Замовити ремонт
Замовити ремонт

Пропонуємо ремонт за фіксованою ціною нашими спеціалістами Electrolux. Ми перевіримо обладнання і усунемо несправність, включаючи всі необхідні запасні частини, за фіксованою ціною.

Запасні частини та аксесуари
Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.