Правила безпеки при використанні вбудованої кавомашини

Останнє оновлення 07.06.2021 8:45


Проблема

Правила безпеки при використанні вбудованої кавомашини

Застосовується для

  • Вбудована кавоварка

Рішення

1. Цей прилад призначений тільки для використання в домашньому хозяйстві. Его використання не передбачається в приміщеннях, призначених для приготування їжі для персоналу магазинів, офісів та інших робочих місць.

2. Так як прилад працює на електричному струмі, дотримуйтеся наступних правил техніки безпеки:

  • Не торкайтеся до приладу мокрими або вологими руками.
  • Не торкайтеся до вилки мокрими руками.
  • Переконайтеся, що використовується розетка завжди доступна, так як тільки в такій ситуації, при необхідності можна буде швидко вийняти вилку.
  • У випадку несправності приладу не намагайтеся відремонтувати його. Вимкніть прилад за допомогою головного вимикача А23, вийміть вилку з розетки і зверніться в сервісний центр. Несправний шнур необхідно замінити фахівцями сервісної служби.

3. Не дозволяйте користуватися приладом людям (в тому числі і дітям) зі зниженим рівнем сприйняття і психофізичних можливостей або з

недостатнім досвідом та знань, за винятком випадків, коли за ними уважно стежать, і вони навчені людиною, яка відповідає за їхню безпеку.Следкуйте за дітьми, переконайтеся в тому, що прилад не служить їм іграшкою.

4. Небезпека опіку! Цей прилад нагріває воду, і коли він працює, може з'являтися водяна пара. Проявляйте увагу, щоб не потрапити під бризки води або під струмінь гарячої пари. Користуйтеся рукоятками або

ручками.

5. Не спирайтеся на кавоварку, коли вона висунута з місця зберігання.

6. Не кладіть на прилад предмети, що містять рідини, займисті або корозійні матеріали, використовуйте відсік для аксесуарів для зберігання аксесуарів, необхідних для приготування кави (наприклад, мірку).

7. Не кладіть на прилад великі предмети, які можуть заблокувати його руху або нестійкі предмети.

8. Увага! Перед використанням пристрою, коли він витягнутий з місця установки, обов'язково дочекайтеся, коли прилад відключиться, а потім виймайте його. Виняток становить тільки регулювання машини, вироблена в витягнутому стані.

9. Користуйтеся тільки оригінальними або рекомендованими виробником аксесуарами і запасними частинами.