Деталі продукту

Легко видаляйте шерсть тварин з тканин та меблів за допомогою AeroPro™ mini turbo. Та очищуйте усі види твердих поверхонь з насадкою AeroPro™ Parketto Pro, спеціально призначеною для прибирання пилососом твердої підлоги.

Переваги

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOANIMAL+

S-bag™ Anti-odour утримує неприємні запахи всередині

Насолоджуйтесь чистішим, більш здоровим домом з UltraOne Animal зі спеціальним мішком для пилу, що утримує неприємний запах, та фільтром Allergy Plus, який затримує навіть найменші частинки пилку, пилу та інших алергенів.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOANIMAL+

Першокласна якість прибирання завдяки винятковій оптимізації повітряного потоку

Секрет чудовою прибирання пилу - не тільки в потужному двигуні, але і у високій швидкості повітряного потоку і ефективній насадці AeroPro™ Silent. Весь повітряний тракт UltraOne, від насадки і до вихідного отвору, герметичний і оптимізований для досягнення високої ефективності.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOANIMAL+

Тихий завдяки технології Silent Air Technology™

Прибирайте пилососом, не турбуючи інших, завдяки нашій інноваційній технології Silent Air Technology™. UltraOne оснащений покращеним, безшумним шлангом і безшумною, але при цьому надзвичайно ефективною насадкою AeroPro Extreme. У результаті, прилад генерує лише мінімальний рівень шуму - 66 дБ.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOANIMAL+

Комфортне ефективне прибирання

Менша вага, більша маневреність, легше зберігання. Тепер пилососити можна максимально зручно. З системою Multi Room System™, трьома гнучкими затискачами для паркування, фільтром, який легко змінювати, та шлангом довжиною 12 метрів — пилосос UltraOne робить прибирання надзвичайно приємним. Він також оснащений фільтром Allergy Plus, аби ваш дім став більш здоровим.

Аксесуари

Підтримка

Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
вид на пляж, скелі та хвилі