Деталі продукту

Тиха робота завдяки технології Silent Air Technology ™ Нові розробки інженерів Electrolux в рамках системи Silent Air Technology ™ дозволять пилососити, не турбуючи нікого навколо - і навіть не заважаючи дивитися телевізор. Завдяки менш гучному шлангу і тихій, але виключно ефективній насадці AeroPro Silent рівень шуму UltraOne становить всього лише 66 дБ.

Переваги

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUODELUXE+

Насадки AeroPro ™ Silent і AeroPro ™ Parketto підійдуть для прибирання різних поверхонь

Насадки AeroPro ™ Silent і AeroPro ™ Parketto - це гарантія того, що жодне підлогове покриття не уникне ідеального прибирання UltraOne Deluxe.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUODELUXE+

Першокласна якість прибирання завдяки винятковій оптимізації повітряного потоку

Секрет чудовою прибирання пилу - не тільки в потужному двигуні, але і у високій швидкості повітряного потоку і ефективній насадці AeroPro™ Silent. Весь повітряний тракт UltraOne, від насадки і до вихідного отвору, герметичний і оптимізований для досягнення високої ефективності.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUODELUXE+

AeroPro™ Remote з відмінним автоматичним регулюванням повітряного потоку для очищення будь-якої поверхні

Змінюйте повітряний потік одним натисканням на кнопку AUTO ручки з дистанційним керуванням Aeropro™. Пилосос автоматично регулює потужність для оптимального очищення.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUODELUXE+

Комфортне ефективне прибирання

Менша вага, більша маневреність, легше зберігання. Тепер пилососити можна максимально зручно. З системою Multi Room System™, трьома гнучкими затискачами для паркування, фільтром, який легко змінювати, та шлангом довжиною 12 метрів — пилосос UltraOne робить прибирання надзвичайно приємним. Він також оснащений фільтром Allergy Plus, аби ваш дім став більш здоровим.

Аксесуари

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у вдосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Підтримка

Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
вид на пляж, скелі та хвилі