Деталі продукту

З UltraOne Green екологічний пилосос - це реальність. Виготовлений з 70% переробленого пластику і 100% не містить ПВХ, після завершення терміну експлуатації його можна переробити не менше ніж на 92%. Крім того, упаковка виготовлена з 100% переробленого матеріалу.

Переваги

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOGREEN+

На 65% менше енергоспоживання

Коли справа доходить до споживання енергії, неможна навіть порівнювати новий UltraOne Green та звичайний пилосос потужністю 2100 Вт. Тому що UltraOne Green споживає на 65% менше енергії. Це тільки одна з причин, по якій UltraOne Green - наш перший пилосос класу A з енергоспоживання.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOGREEN+

Першокласна якість прибирання завдяки винятковій оптимізації повітряного потоку

Секрет чудовою прибирання пилу - не тільки в потужному двигуні, але і у високій швидкості повітряного потоку і ефективній насадці AeroPro™ Silent. Весь повітряний тракт UltraOne, від насадки і до вихідного отвору, герметичний і оптимізований для досягнення високої ефективності.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOGREEN+

Тиша з технологією Silent Air ™

Пилососити, не заважаючи нікому, завдяки нашій інноваційній технології Silent Air ™. UltraOne Green має поліпшений тихий шланг і безшумну, але ультраефективну насадку AeroPro Extreme. В результаті вона забезпечує невеликі 66 дБ.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOGREEN+

Чудова керованість для чистоти без проблем

Легше, гнучкіше, зручніше в зберіганні. Прибирайте з задоволенням. Система Multi Room System ™, 3 гнучкі затискача, фільтр, що легко замінюється, і шланг довжиною 12 м - з UltraOne Green приємно працювати. Також є фільтр Allergy Plus для більш чистого повітря вдома.

Аксесуари

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у вдосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Підтримка

Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
вид на пляж, скелі та хвилі