Деталі продукту

З UltraOne Green екологічний пилосос - це реальність. Виготовлений з 70% переробленого пластику і 100% не містить ПВХ, після завершення терміну експлуатації його можна переробити не менше ніж на 92%. Крім того, упаковка виготовлена з 100% переробленого матеріалу.

Переваги

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOGREEN+

На 65% менше енергоспоживання

Коли справа доходить до споживання енергії, неможна навіть порівнювати новий UltraOne Green та звичайний пилосос потужністю 2100 Вт. Тому що UltraOne Green споживає на 65% менше енергії. Це тільки одна з причин, по якій UltraOne Green - наш перший пилосос класу A з енергоспоживання.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOGREEN+

Першокласна якість прибирання завдяки винятковій оптимізації повітряного потоку

Секрет чудовою прибирання пилу - не тільки в потужному двигуні, але і у високій швидкості повітряного потоку і ефективній насадці AeroPro™ Silent. Весь повітряний тракт UltraOne, від насадки і до вихідного отвору, герметичний і оптимізований для досягнення високої ефективності.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOGREEN+

Тиша з технологією Silent Air ™

Пилососити, не заважаючи нікому, завдяки нашій інноваційній технології Silent Air ™. UltraOne Green має поліпшений тихий шланг і безшумну, але ультраефективну насадку AeroPro Extreme. В результаті вона забезпечує невеликі 66 дБ.

Electrolux - Мішковий пилосос - ZUOGREEN+

Чудова керованість для чистоти без проблем

Легше, гнучкіше, зручніше в зберіганні. Прибирайте з задоволенням. Система Multi Room System ™, 3 гнучкі затискача, фільтр, що легко замінюється, і шланг довжиною 12 м - з UltraOne Green приємно працювати. Також є фільтр Allergy Plus для більш чистого повітря вдома.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

 

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантіями на ваші прилади
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання
woman on couch with mobile phone