Поради щодо вибору холодильника

Як вибрати холодильник?

Види продуктів

Як вибрати холодильник: види продуктів

Що ви будете зберігати в холодильнику-морозильнику?

Свіжі фрукти та овочі  – Зверніть увагу на холодильники з контейнерами для салату та глибокими шухлядами для великих овочів. Якщо у вас багато свіжих продуктів, віддавайте перевагу холодильникам з більшим холодильним і меншим морозильним відділенням. 

Напої – Зверніть увагу на наявність стійок для вина, регульованих полиць, які вміщують пляшки, або навіть вбудованого холодильника для вина. Пам'ятайте: деякі холодильники-морозильники в американському стилі мають на дверцятах дозатор льоду для охолодження напоїв. 

Заморожені продукти – Якщо ви часто заморожуєте велику кількість продуктів, зверніть увагу на холодильник-морозильник з однаковими розмірами холодильної та морозильної камери. 

Як вибрати холодильник: Типи холодильників

Типи холодильників

Холодильник-морозильник «side-by-side» – холодильник та морозильник на повну довжину з дозатором льоду і води або відділенням для вина на окремих моделях.

Комбінований холодильник-морозильник – двокамерний холодильник та морозильник з окремими дверцятами для холодильного та морозильного відділення, що розташовані один над одним. Морозильник може розташовуватись вверху або внизу в залежності від моделі.

Вбудовуваний холодильник-морозильник –  прихований за меблевими дверцятами, які відповідають дизайну кухні, можна обрати або холодильник-морозильник або окремі прилади (холодильник та морозильник). 

Висота, ширина та глибина можуть змінюватись. Перегляньте весь асортимент, аби знайти розмір та стиль, який найкраще відповідає вашим потребам та дизайну кухні.

Місткість

Холодильники-морозильники представлені в різних стилях та розмірах. Ось приблизне керівництво, яке допоможе обрати розмір холодильного відділення: 

100-150 літрів – Для домогосподарства з 1-2 осіб

150-250 літрів – Підійде для 3-4 осіб

понад 250 літрів  – Для 5 або більше осіб

Переконайтеся, що в вашому холодильнику достатньо місця для вільного руху повітря навколо його вмісту для ефективного охолодження. 

Охлаждение

Охолодження

Свіжі продукти – для зберігання свіжого смаку продуктів шукайте прилад, який підтримує рівномірні рівні температури та вологості. 

Заморожені продукти – Окремий повітряний потік для кожного відділення, такий як в технології  TwinTech®, забезпечить відсутність інію в морозильнику та збереження свіжості та смаку продуктів в холодильнику. Якщо вам іноді потрібно швидко охолодити продукти, зверніть увагу на наявність опцій швидкого заморожування, таких як Frostmatic.

Контроль температури – кількість продуктів в холодильнику може вплинути на температуру, тому обирайте адаптивний холодильник, який дозволяє точно контролювати температуру. 

Ефективність

Ефективність

Найвищий рівень енергоефективності на ринку відповідає класу А+++.

Холодильник-морозильник, що не потребує розморожування, з окремими повітряними потоками для холодильного і морозильного відділення, буде більш енергоефективним. Він також буде ефективно підтримувати рівномірну температуру в усьому відділенні.