Відкрийте для себе

Приготування їжі

Повна колекція блендерів Masterpiece Collection™
ЧИСТИЙ ДИЗАЙН

Першокласні матеріали поєднуються з гладкими поверхнями, які легко очищувати, створюючи стильні та функціональні кухонні прилади

Чистий дизайн панелі управління кухонним комбайном

Відкрийте для себе колекцію Masterpiece Collection™

Колекція Masterpiece Collection™ черпає натхнення у найкращих шеф-кухарів світу.Кожен може похвалитися розумними акцентами, які покращать будь-яку кухню, наприклад, покриті титаном леза TruFlow®. Вони надзвичайно міцні й довговічні, завдяки чому ви можете знову й знову нарізати, подрібнювати й збивати навіть найжорсткіші інгредієнти.

Настільний блендер на кухонному столі

Точне змішування,
максимальний смак

Насолоджуйтеся смузі, сповненими натуральними смаками, з нашим настільним блендером. На відміну від високошвидкісних блендерів, які підвищують температуру інгредієнтів під час подрібнення, наш продуманий дизайн PowerTilt® і повільніший двигун зберігають прохолоду фруктів під час змішування. Це допомагає краще зберегти природні поживні речовини сирих фруктів і овочів. Також завдяки такому змішування насіння не розчавлюється, що зменшує ризик утворення гіркуватого осаду з лушпинням у вашому смузі.

Свіжоприготовлений смузі із зелених овочів у скляній банці з соломинкою
Подрібнюйте, ріжте, змішуйте та збивайте

Оволодійте кожною технікою з нашими спеціально розробленими насадками для нарізання та змішування

Занурювальний блендер з вінчиком, що збиває вершки

Найкращі інгредієнти. Найвишуканіший смак.

Ми обшукали усі дикі, прекрасні ландшафти Франції у пошуках найкращих інгредієнтів. Потім ми перетворили їх у насичений фермерський суп з нутовим пюре. Подивіться наш відео-рецепт та приготуйте цю смачну страву для своєї сім'ї та друзів.

Кухонний комбайн на кухонному столі

Із нахилом для досконалого готування

PowerTilt® – просте покращення дизайну, яке справляє чудову різницю.Більше не потрібно трусити глечик, аби забезпечувати потрапляння продуктів, що змішуються, на леза. Наш кухонний комбайн з колекції Masterpiece Collection™ має спеціальний нахил, аби продукти, що знаходяться всередині, потрапляли безпосередньо на леза, а не просто знаходилися над ними. Це означає, що абсолютно все, що знаходиться всередині чаші, буде подрібнено однорідно та швидко.

Стильний занурювальний блендер акуратно розміститься на кухонному столі

Майстерне змішування,
турбо-швидкість

Швидкий шлях до отримання однорідних, бархатистих текстур з меншими зусиллями з вашого боку завдяки занурювальному блендеру. Наша унікальна технологія TruFlow® Pro підсилює смак, змішуючи інгредієнти швидко та більш рівномірно. Цей потужний занурювальний блендер, який легко очищувати та зберігати, поєднує леза з титановим покриттям та потужний двигун з турбо пришвидшенням для легкого змішування овочів або фруктів. Його гладенька дзвоноподібна голівка означає, що цей блендер також буде лагідним і до вашого посуду.

Овочевий соус, що покриває каструлю з приготовленою пастою