Відкрийте для себе

Колекція AnimalCare Collection™

Пилосос UltraOne AnimalCare

UltraOne™ AnimalCare

Якщо подумати, то кіт удома — це вирішальний тест для пилососа.. Чи зможе він прибрати шерсть з килимів, старої дерев'яної підлоги, плитки та бетону? UltraOne™ AnimalCare створений, аби впоратися з усіма видами підлоги, на яких побував ваш пухнастий улюбленець. Надійне рішення, коли ви прагнете подарувати своєму дому безшумне та бездоганне прибирання.

Пилосос UltraSilencer Zen AnimalCare

UltraSilencer™ Zen AnimalCare

Не дозволяйте прибиранню пилососом турбувати вас та ваших пухнастих і не дуже членів сім'ї. UltraSilencer™ Zen AnimalCare створений для дому, в якому цінять спокій так само, як виняткову чистоту. При майже безшумній роботі (58 дБ) він мирно впорається з усіма вашими щоденними потребами щодо прибирання шерсті домашніх улюбленців.

Особа, яка користується надзвичайно довгим проводом Electrolux UltraFlex AnimalCare для легкого прибирання вітальні
UltraFlex™ AnimalCare

UltraFlex™ AnimalCare

UltraFlex™ робить прибирання максимально легким. Немає потреби перемикати його з розетки в розетку. З системою multiroom system™ ви можете, по суті, прибрати весь дім за один раз. Не потрібно думати про мішки для пилососа — UltraFlex™ створений, аби зробити ваш дім бездоганним та вільним від шерсті тварин і без них.

Пилосос PowerForce AnimalCare

PowerForce™ AnimalCare

Потужний, але граціозний. Просунутий, але легкий у користуванні. Оснащений двигуном і соплом, оптимізованим для максимальної потужності, Powerforce™ AnimalCare завжди готовий допомогти після того, як ваш котик погрався на килимі у вітальні. З колесами, які обертаються на 360°, ви можете танцювати по всьому дому, прибираючи в кожному можливому напрямку.

Пилосос SilentPerformer AnimalCare

SilentPerformer™ AnimalCare

Не дозволяйте пилу або шерсті тварин заважати вашому життю вдома. Дружній до алергіків пилосос SilentPerformer™ AnimalCare дозволяє прибрати в кожному куточку та на кожній полиці. Не хвилюйтеся про те, що шум розбудить кота, — SilentPerfomer™ готовий безшумно допомогти вам щоразу, коли у вас є час.

Ergorapido з AnimalCare

Ergorapido™ AnimalCare

З Ergorapido™ не потрібно турбуватись про шнур, з яким гратиметься кіт або який пожує пес. Також не потрібно пересувати меблі перед тим, як пилососити, оскільки цей гнучкий переможець владнає усі ваші проблеми з пилом за мінімальних зусиль з вашої сторони. Коли підлога вільна від пилу та шерсті тварин, просто переключіться в режим ручного пилососа, аби приділити всім забутим полицям та шафам увагу, на яку вони заслуговують.