Відкрийте для себе

Колекція Green Collection™

Пилосос UltraOne Green

UltraOne™ Green

Килимові покриття, старі дерев'яні підлоги, плитка, бетон — кожна кімната в будинку має свій власний зовнішній вигляд і потреби.. Саме тому пилосос UltraOne™ Green покликаний справитися з усіма ними з мінімальним впливом на довкілля. Надійний друг, який завжди подарує вашому дому розважливе, безшумне та удостоєне нагород прибирання.

Пилосос UltraSilencer Zen Green

UltraSilencer™ Zen Green

Не дозволяйте прибиранню пилососом турбувати життя у домі. UltraSilencer™ Zen Green — свідомий вибір для дому, в якому спокій цінять так само, як виняткову чистоту. При майже безшумній роботі (58 дБ) він лагідно впорається з усіма вашими щоденними потребами, як у відношенні навколишнього середовища, так і у відношенні ваших вух.

Особа, яка користується надзвичайно довгим проводом Electrolux UltraFlex Green для легкого прибирання вітальні
Пилосос UltraFlex Green

UltraFlex™ Green

UltraFlex™ Green робить прибирання максимально легким. Немає потреби перемикати його з розетки в розетку. З системою multiroom system™ ви можете, по суті, прибрати весь дім за один раз. Не потрібно думати про мішки для пилососа — UltraFlex™ Green створений, аби зробити ваш дім бездоганним і без них.

Граціозний пилосос PowerForce Green

PowerForce™ Green

Потужний, але граціозний. Просунутий, але легкий у користуванні. PowerForce™ Green із вторинної пластмаси створений, аби допомогти вам на будь-якому виді підлоги. З колесами, які обертаються на 360°, ви можете танцювати по всьому дому, прибираючи в кожному можливому напрямку.

Пилосос SilentPerformer Cylonic Green від Electrolux

SilentPerformer Cyclonic™ Green

Не потрібно ставити життя в режим очікування, коли ви піклуєтесь про свій дім. Прибираючи екологічним пилососом SilentPerformer Cyclonic™ Green, можна продовжувати розмовляти по телефону. Використовуйте його потужність без мішка, аби прибрати пил з меблів та підлоги, і дуже швидко ви помітите, що повітря стало чистішим, а вдома поменшало алергенів.

Потужний і безшумний пилосос SilentPerformer Green від Electrolux

SilentPerformer™ Green

Не дозволяйте пилу заважати вашому життю вдома. Дружній до алергіків пилосос SilentPerformer™ Green, виготовлений з переробленої пластмаси, дозволяє прибрати в кожному куточку та на кожній полиці. Не хвилюйтеся про шум — SilentPerfomer™ Green готовий безшумно допомогти вам щоразу, коли у вас є час.

Бездротовий пилосос Ergorapido Green від Electrolux

Ergorapido™ Green

Бездротовий пилосос Ergorapido™, виготовлений з переробленої пластмаси, змусить вас забути, що колись ви використовували дроти. Не потрібно думати про пересування меблів, перед тим як пилососити, оскільки цей гнучкий переможець владнає усі ваші проблеми з пилом за мінімальних зусиль з вашої сторони. Коли ви подбали про підлогу, просто переключіться в ручний режим, аби приділити всім забутим книжковим полицям і кухонним шафам увагу, на яку вони заслуговують.