Користуйтесь своїм гардеробом

Новий рівень догляду

Одяг, за яким правильно доглядають, слугує довше. Пральні машини PerfectCare не просто перуть – вони зберігають та підтримують ваш стильний вигляд. Не дозволяйте ярликам на одязі диктувати вам, як виглядати. Будьте впевнені: делікатні та вовняні речі, а також речі тільки для ручного прання можна прати у себе вдома. Не оновлюйте гардероб – оновлюйте догляд за ним. 

Нова
колекція 
PerfectCare

Найдосконаліша система догляду за одягом. Періть правильно.

Бездоганний 
зовнішній вид
непідвласний часу

Тільки уявіть – ваш одяг довше виглядає як новий. Колір не тьмяніє, а речі зберігають форму та текстуру. Пральні машини PerfectCare не просто перуть – вони зберігають та підтримують ваш бездоганний зовнішній вигляд.

Сушіння – найдбайливіший догляд.

Уявіть, що ваш одяг зможе довше зберігати свій первісний вигляд та властивості. Шовк ідеально виглядає без єдиної складки, вовна зберігає форму і не сідає, а речі з мембранних тканин зберігають свою водостійкість. Речі, які ви ніколи не стали б сушити, тепер можна, при цьому зберігаючи їх зовнішній вигляд та форму.

Чистота та турбота

Наші машини виходять за межі просто чистоти. Вони лагідно піклуються про ваш одяг. Незалежно від того, наскільки делікатною є тканина.