Електрична варильна поверхня

Електрична варильна поверхня Electrolux - це поєднання витонченого дизайну та високої функціональності. Готуйте з комфортом, використовуючи сенсорне управління, вбудований таймер і технологію «Stop+Go»! Додаткові функції варильної панелі - індикатори залишкового тепла й блокування елементів управління для безпеки ваших рідних.

Читати більше

Варильна поверхня електрична Electrolux: характеристики та переваги

Все більше людей зупиняють свій вибір на варильних поверхнях електричних замість традиційних окремих плит — такими пристроями легко користуватися, їх можна встановити в будь-якому куточку кухні й комунальні рахунки не спустошать ваш сімейний бюджет.

В асортименті компанії Електролюкс є традиційні електричні плити й електропанелі з конфорками Hi-Light. Останні відрізняються швидким нагріванням, а також невисоким споживанням електроенергії.

Електрична вбудована плита Електролюкс: на що варто звертати увагу під час покупки

 1. Тип управління
  • Механічне — це для всіх звичні поворотні перемикачі.
  • Сенсорне або сенсор-слайдер — можливість виставити час, температуру або інші параметри одним дотиком.
 2. Ширина варильної електропанелі Electrolux
  • Менш як 40 см — плити з 1–2 конфорками, оптимально для невеликих приміщень.
  • 40–69 см — найпоширеніший розмір вбудованої плити Електролюкс, містить 3–4 конфорки.

  Важливо відзначити, що для установки варильної поверхні електричної Electrolux буде потрібна стільниця глибиною не менше 25–30 мм.

 3. Матеріал поверхні

  Варильні електропанелі Electrolux виготовлені зі склокераміки — стійкого, надійного і міцного матеріалу. Для чищення не потрібно багато часу і сил: на поверхню, яка вже охолола, нанесіть мийний засіб, через кілька хвилин витріть губкою або серветкою, а після — сухою ганчіркою. Видаляти сильні забруднення і залишки їжі можна за допомогою скребка для склокераміки, але поки плита ще тепла, щоб уникнути подряпин і плям.

Функції традиційних електропанелей

 • Автовимкнення. Якщо в процесі приготування конфорка розжарюється до критично високої температури — спрацює аварійна система і знеструмить електричний нагрівач.
 • Захист від дітей — блокування кнопок від випадкового натискання.
 • Індикатор залишкового тепла. На вимкненій, але ще теплій, конфорці можна економно продовжити приготування або підтримати температуру страви.
 • Таймер.

Варильна поверхня Electrolux з конфорками Hi-Light: переваги моделей

Hi-Light — це класична технологія нагріву за допомогою вольфрамової стрічки й склокерамічного покриття. Головним плюсом таких конфорок є швидкість — вони нагріваються за 10 секунд. Крім базових функцій, електропанелі Electrolux з конфорками Hi-Light можуть похвалитися низкою додаткових можливостей:

 • Stop&Go — дає змогу ненадовго призупинити приготування їжі з підтриманням нагріву на мінімальному рівні.
 • Захист від переливу — якщо на поверхню варильної електропанелі Electrolux випадково потрапить волога, функція заблокує всі конфорки.
 • Розширена зона — використовуйте посуд різного діаметру, а конфорка підлаштується під розмір дна.

Кухонні плити Electrolux — це якісна збірка і довгий термін експлуатації. Щоб дізнатися більше про конкретну модель, ознайомтеся з її характеристиками та описом в каталозі. Вибирайте якісну побутову техніку, яка допоможе втілити в життя всі ваші кулінарні бажання.

А якщо ви в пошуках не тільки функціональності, але і розкішного елементу інтер’єру кухні — зверніть увагу на колекцію вбудованих плит Електролюкс Rococo.

Детальніше