Пилососи

Вибирайте пилосос, який повністю задовільняє ваші бажання і допоможе прибрати будь-яке підлогове покриття та навіть меблі. Мішкові пилососи Electrolux з економічним мотором, містким пилозбірником і змінними насадками забезпечують чудову якість збирання пилу і високу ефективність фільтрації повітря.

Читати більше

Мішковий пилосос Electrolux: класика і новації

Класичний пилосос із мішком для збору пилу — перевірений часом вибір. З іншого боку, технології постійно розвиваються, і мішкові пилососи Electrolux значно відрізняються від старих моделей: вони витрачають менше електроенергії, створюють менше шуму, виготовляються із сучасних матеріалів, оснащені датчиками, інноваційними системами. Все це, щоб прискорити, полегшити та спростити процес прибирання для наших користувачів.

Параметри вибору мішкового пилососа

 • Потужність двигуна і максимальна потужність всмоктування пилу. Що вищі ці характеристики, то більша сила всмоктування пилу, але й витрата електроенергії більша.
 • Клас енергоефективності. Найбільш економічні моделі пилососів з мішком для пилу мають низьку витрату енергії і клас А або А+.
 • Функціональність, наявність сучасних технологічних рішень для якісного прибирання та комфорту користувачів.
 • Рівень шуму.
 • Особливості фільтрації повітря, щоб не забруднювати пилом кімнату під час прибирання.
 • Тип і місткість мішка для пилу.
 • Відгуки інших користувачів.

Пилососи з мішком Electrolux: огляд серій

 1. Серія CE — потужність і чистота повітря

  Дуже потужні моделі з двигуном на 2400 Вт. У комплекті з пристроєм 10 мішків для збору пилу об'ємом 3,5 л з гігієнічним закриттям. Пилосос оснащений мікрофільтром, який очищає повітря від алергенів і крихітних часточок пилу розміром до 2 мікрон. Індикатор заповнення позбавить від необхідності вгадувати момент, коли мішок потрібно витрусити або замінити на новий.

 2. Серія EasyGo — економічність і комфорт

  Основні переваги лінійки: енергоефективність класу A, пилозбірник S-Bag™ з індикатором заповнення, зручні вбудовані кріплення для фіксації насадок у вертикальному і горизонтальному положенні, м'які колеса, щоб не дряпати підлогу, і фільтр, який миється, Washable H12 filter.

 3. Серія New Ultra Silencer — технологічні помічники

  Лінійка з безліччю сучасних опцій: тихою мінітурбонасадкою FlowMotion™, яка полегшує видалення хутра тварин з тканини і меблів, 3,5-літровим мішком із прошарком, що нейтралізує неприємні запахи й утримує 99% сміття, пилу й алергенів всередині пилозбірника. Система Silent Zen System™ знижує рівень шуму під час прибирання. Система Motion Control™ покращує плавність і легкість маневрування пристрою. Фільтр багаторазового використання Allergy Plus™, який миється, усуває з повітря пил і алергени.

 4. Серія New UltraOne — першокласна якість прибирання

  Енергоефективні пилососи класу А з потужним двигуном, насадками FlowMotion™ Silent і високою швидкістю повітряного потоку для якісного видалення пилу та сміття. Інноваційність Silent Air Technology™ — тихі шланг і насадка FlowMotion —  знижують шум під час роботи пилососа до 65 дБ. Система Multi Room System™ покращує маневровість, зручність зберігання і полегшує прибирання. Фільтр Allergy Plus™ видаляє найдрібніші частинки пилу, алергени, а потім легко миється.

 5. Серія PowerForce — максимальна зручність

  Лінійка пилососів з екодвигуном, який споживає до 800 Ват, системою Power Pro System™ і насадкою DustPro™, щоб забезпечити однаково ефективне прибирання килимів, паркету та ламінату. Рішення 360° Motion Technology™ і PowerForce™ дають можливість пилососити важкодоступні куточки і з легкістю маневрувати між меблями. Набір доповнюють система швидкої заміни пилозбірника і фільтр Hygiene 12, який можна мити.

 6. Серія Pure D8 — екологічний вибір

  Пилососи, що складаються на 55% з перероблених матеріалів. Оснащені технологією SmartMode, яка визначає тип підлогового покриття й автоматично налаштовує потужність пилососа. Крім того, пристрої серії забезпечили:

  • системою PureSound, яка забезпечує тиху роботу на будь-яких підлогах —  всього 57 дБ;
  • універсальною насадкою OneGo Power Clean для всіх типів покриттів;
  • ефективним фільтром Allergy Plus™.
 7. Серія SilentPerformer — тихе і якісне прибирання

  Тихий економічний двигун класу A+, насадка DustPro™ і особлива конструкція пилососа зменшують шум під час прибирання до 72 дБ. 360° Motion Technology™ і невеликі колеса спрощують прибирання у важкодоступних місцях і між меблями. Нова насадка DustMagnet Silent™ з режимом Auto Floor ефективна як на твердій підлозі, так і на килимах. Фільтр пилососа з мішком затримує пил і легко миється проточною водою.

Детальніше