Пральні машини

Знайдіть найкращу для себе пральну машину. Машину, яка зможе налаштувати прання відповідно до вашого розкладу. Оновіть одяг за допомогою пари. Безпечно для одягу з вовни, придатного лише для ручного прання.

Пральна машина PerfectCare 700 із системою SteamCare

SteamCare направляє пару у барабан в кінці кожного прання, щоб зменшити утворення складок на третину. Це значно зменшує потребу в подальшому прасуванні.

PerfectCare 700 з SteamCare

PerfectCare 700 з SteamCare

 • Система SteamCare: обробляє речі парою в кінці прання, щоб зменшити кількість складок.
 • Програма FreshScent: освіжає одяг парою та знижує споживання води.
 • Система SensiCare: запобігає занадто довгому пранні, автоматично корегуючи час в залежності від завантаження.

Знижка -15% на комплект пральної та сушильної машини при покупці на сайті electrolux.ua.

Акція триває з 11 листопада 2021 року до 28 лютого 2022 року включно.

Офіційні правила

Зареєструватися

Для речей, що мають значення

Подовжте строк експлуатації свого одягу та піклуйтесь про планету разом з Electrolux PerfectCare.

Дізнатися більше

Пральна машина PerfectCare 600 з системою SensiCare

Система SensiCare підлаштовується до завантаження, не допускаючи надмірного прання. Це дозволяє речам довше зберігати вигляд і форму.

PerfectCare 600 з технологією SensiCare

PerfectCare 600 з технологією SensiCare

 • Система SensiCare: запобігає занадто тривалому пранню, коригуючи цикл згідно завантаження.
 • AutoDose: не більше і не менше, ніж треба - AutoDose ідеально вибере дозування.
 • Додаток My Electrolux Care: передавайте пристосовані програми та налаштування AutoDose у пральну машину для ефективного оброблення одягу.

PerfectCare 800 з UltraWash

Наша програма UltraWash забезпечує чудову очистку і більш ефективний догляд під час щоденного прання менш ніж за годину. Якісне очищення можливе завдяки нашій технології попереднього змішування, при якій менша кількість енергії споживається за більш низьких температур. Якість одягу зберігається довше.

PerfectCare 800 з UltraWash

PerfectCare 800 з UltraWash

 • Наша програма UltraWash забезпечує ідеальний баланс догляду та енергоефективності при 59-хвилинному пранні змішаних речей.
 • Система UltraCare змішує миючий засіб і кондиціонер для білизни з водою, покращуючи м'якість і чистоту одягу та забезпечуючи максимальний захист.

Пральна машина PerfectCare 900 з системою ColourCare

Система ColourCare очищає воду, дозволяючи мийним засобам забезпечити оптимальний результат навіть при низькій температурі. Тому білизна переться дбайливо, але ретельно.

PerfectCare 900 з ColourCare

PerfectCare 900 з ColourCare

 • Система ColourCare: в очищеній воді речі не тьмяніють навіть за низької температури.
 • Система UltraCare: попереднє змішування для швидкого ефективного прання та захисту кожного волокна.
 • Додаток My Electrolux Care: передавайте адаптовані налаштування безпосередньо в пральну машину, щоб ефективно обробляти свій одяг.

Скільки потрібно миючого засобу? Нехай вирішує AutoDose.

Не завжди легко визначити, скільки миючого засобу потрібно для прання. З функцією AutoDose вам не доведеться це робити.

Детальніше

Лагідне видалення плям

Наша ультразвукова ручка-плямовивідник безпосередньо спрямована на плями — від пролитої кави до розплавленого шоколаду, чи розмазаної помади. При використанні води та миючих засобів ультразвукова технологія передає крихітні вібрації через волокна вашого одягу, розпушуючи плями частинку за частинкою.

Дізнатися більше

Знайдіть пральну машину на кожен день

У цьому розділі ви знайдете поради про те, що слід враховувати під час купівлі пральної машини, а також опис наших ключових технологій. Ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір, і ваш одяг завжди буде виглядати бездоганно!

Подивитися поради з вибору

Компактні пральні машини PerfectCare 600 з системою SensiCare

Компактна пральна машина Electrolux свідчить: дбайливий догляд за одягом не потребує багато місця. Використовуйте функцію TimeManager® та відкладений запуск, щоб отримувати чисту білизну тоді, коли це необхідно. Система SensiCare скорегує цикл прання залежно від завантаження.

Дізнатися більше

Аксесуари для прання та догляду за білизною

Приділіть увагу не тільки вибору машинки, а й засобам по догляду за нею.
Виберіть аксесуари для пральних машин Electrolux, які допоможуть продовжити термін служби вашої техніки.

Дізнатися більше

Чому варто обрати пральну машину Electrolux

Правильний вибір пральної машини не тільки позбавить вас від необхідності ручного прання, але й забезпечить комфорт і заощадить ваші кошти.

 • Режими дбайливого прання впорається з плямами й забрудненнями на одязі, подовжуючи термін експлуатації ваших улюблених речей.
 • Розумні рішення допомагають раціонально витрачати ресурси й оптимізувати витрати на комунальні послуги. Система пральної машини аналізує кількість речей у барабані та рівень їх забруднення, і залежно від цих показників регулює тривалість прання, витрати води й електроенергії.
 • Технологія змішування засобів для прання з водою покращує їхню результативність і дозволяє використовувати побутову хімію ефективно.
 • Інверторний двигун, яким оснащені пральні машини Electrolux, відрізняється високим класом енергоефективності А+++, тому не буде збільшувати ваші рахунки за електрику.

Типи і габарити пральних машинок Electrolux

Ми розуміємо, як складно іноді вмістити всі необхідні речі й техніку у квартирі. Тому розробили кілька категорій пральних машинок різних розмірів і місткості:

 • Повнорозмірні пральні машини Electrolux з фронтальним завантаженням — найбільш місткі і габаритні моделі завглибшки до 60 см. Це гарний вибір для великої родини з дітьми, де прати доводиться багато і часто. Але щоб комфортно встановити повнорозмірну модель, знадобитися простора ванна кімната або кухня.
 • Компактні пральні машинки з фронтальним завантаженням займають невеликий простір, адже глибина такої техніки зазвичай менше ніж 46 см. Пристрій такого типу цілком впорається з пранням одягу і білизни для сім'ї з двох-трьох осіб.
 • Пральні машини з вертикальним завантаженням — найбільш вузькі та компактні завдяки дверцятам у верхній панелі пристрою. Глибина таких моделей 40-45 см. Пристрій поміститься у ванну кімнату з дуже обмеженим простором.
 • Вбудовані пральні машини Electrolux — найкращий варіант для непомітного розміщення техніки на кухні. Пристрій ховається в кухонний гарнітур, не порушує цілісність інтер'єру і майже не шумить, адже зовнішні панелі меблів створюють додаткову шумоізоляцію для вбудованої техніки.
 • Пральні машини із сушкою — функціональний варіант для тих, кому потрібна сушка, але немає місця для окремого сушильного апарата. Інтелектуальна система DualCare® самостійно регулює температуру води і рух барабана, зважаючи на тип тканини та вагу завантаженого в барабан одягу. Завдяки цьому речі довше зберігають форму і привабливий зовнішній вигляд.

Серії пральних машин Electrolux

 1. Серія PerfectCare 600 — розумне прання

  До лінійки належать компактні та повнорозмірні пральні машинки із системою SensiCare®. Функція коригує тривалість програми згідно з вагою білизни, завантаженої в барабан. Це дає можливість економити електрику і воду, а також зменшити тривалість прання і не витрачати багато часу на очікування.

  Також серія PerfectCare 600 має корисні опції "М'якість плюс" для рівномірного розподілу кондиціонеру, "Анти-алергія з парою", яка комбінує обробку одягу парою і прання, і "Менеджер часу", щоб вручну коригувати тривалість циклу без погіршення якості прання.

 2. Серія PerfectCare 700 — обробка парою

  Більш сучасна і функціональна серія з інноваційною системою SteamCare®. Технологія дозволяє в кінці кожного прання обробляти речі парою, щоб розгладити складки, а також пом'якшити тканину. Як і попередня лінійка, пристрої серії PerfectCare 700 оснащені системою SensiCare®, функціями "М'якість плюс" і "Менеджер часу".

 3. Серія PerfectCare 800 — швидке й ефективне прання

  Сучасні пральні машини PerfectCare 800 оснащені системою "розумного" прання SensiCare® і обробки парою SteamCare®. Крім цих технологій, пристрої серії забезпечені опцією UltraCare®, яка розчиняє засоби для миття і кондиціонер перед подачею в барабан. Такий спосіб допомагає поліпшити ефективність прання і розгладити волокна тканини. Програма UltraWash® забезпечує якісне і швидке прання менше ніж за годину.

 4. Серія PerfectCare 900 — віддалене керування

  PerfectCare 900 — найсучасніша і найбільш функціональна серія у 2020 році. Зібрала технології SensiCare®, SteamCare® і UltraCare®, а також функції UltraWash®, "Захист дітей", захист від протікання з датчиком Aqua Control і багато інших корисних опцій.

  На особливу увагу заслуговує система ColourCare®. Вона очищає воду, щоб поліпшити ефективність засобів для прання навіть за низьких температур. Це допомагає зберегти насиченість кольорів і форму одягу. Ще одна перевага моделі PerfectCare 900 — можливість керувати пральною машиною за допомогою додатка для смартфона MyElectrolux.

Читати ще