Пральні машини

Знайдіть найкращу для себе пральну машину. Машину, яка зможе налаштувати прання відповідно до вашого розкладу. Оновіть одяг за допомогою пари. Безпечно для одягу з вовни, придатного лише для ручного прання.

Широкий вибір пральних машин з фронтальним завантаженням - це дбайливе прання, яке впорається навіть з найскладнішими забрудненнями.

Якщо ви віддаєте перевагу більш компактній техніці, зверніть увагу на моделі з вертикальним завантаженням! Зручний доступ до вмісту машини, можливість адаптувати програму до свого розкладу.

Прати з Electrolux - це одне задоволення.

Бездоганно м'яка тканина. Навіть при багаторазовому пранні.

Завдяки нашій технології UltraCare System машина попередньо змішує чистячі засоби для швидкого і ретельного догляду. Попереднє змішування кондиціонера для білизни допомагає йому проникнути в кожне волокно тканини і надійно захистити її.

PerfectCare 800 з технологією UltraCare

PerfectCare 800 з технологією UltraCare

  • Система UltraCare попередньо змішує чистячі засоби для швидкого і ретельного догляду - волокна захищені
  • Інноваційна система
  • Система SensiCare аналізує дані при кожному завантаженні, щоб підібрати ефективну тривалість прання і оптимізувати витрати води та електроенергії

Створена для верхнього одягу

Верхній одяг зроблений з міцних матеріалів, але багато хто з нас не вирішуються його прати, поки не помітно явних слідів забруднення. Регулярне прання та сушіння в пристроях Electrolux PerfectCare в режимі «Верхній одяг» відновлюють і допомагають зберегти захисні функції верхнього одягу.

Знайдіть пральну машину на кожен день

У цьому розділі ви знайдете поради про те, що слід враховувати під час купівлі пральної машини, а також опис наших ключових технологій. Ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір, і ваш одяг завжди буде виглядати бездоганно!

Подивитися поради з вибору

Аксесуари для прання та догляду за білизною

Приділіть увагу не тільки вибору машинки, а й засобам по догляду за нею.
Виберіть аксесуари для пральних машин Electrolux, які допоможуть продовжити термін служби вашої техніки.

Дізнатися більше