Виберіть пральну машину

Наші інноваційні технології з догляду за одягом для бездоганного вигляду вашого гардеробу: від прання вовняного джемпера до найделікатніших шовкових суконь — пральні машини Electrolux адаптовані для ваших речей. Продовжіть життя одягу з колекцією Electrolux PerfectCare - заради більш екологічного майбутнього.

 

Читати більше

Огляд функцій пральних машин

При використанні очищеної води та низької температури речі не вицвітають
 • Функція SensiCare
 • Wi-Fi підключення до смартфону*
 • Функція SteamCare
 • Програма UltraWash
 • Функція ColourCare
Ефективне очищення за температури 30ºC
 • Функція SensiCare
 • AutoDose*
 • Wi-Fi підключення до смартфону*
 • Функція SteamCare
 • Програма UltraWash
Доповнює прання обробкою парою, зменшуючи складки
 • Функція SensiCare
 • AutoDose*
 • Wi-Fi підключення до смартфону*
 • Функція SteamCare
Запобігає надмірно довгому пранню, коригуючи цикл згідно завантаження
 • Функція SensiCare
 • AutoDose*
 • Wi-Fi підключення до смартфону*

*Доступно лише для деяких продуктів

Наше найбільш інтелектуальне рішення

Серія 900 з функцією ColourCare

4,7

4,7(16)

EW9F1R61B

Пральна машина серії 900 із функцією ColourCare очищає воду. Це означає, що миючі засоби та кондиціонери найкраще працюють навіть за більш низьких температур, одяг буде пратися обережно та при цьому ретельно. Попереджуючи вицвітання - прання за пранням.

Наше найпопулярніше рішення

Серія 800 з програмою UltraWash

4,6

4,6(16)

EW8F1R69SA

Програма UltraWash - це ідеальний баланс догляду та енергоефективності при 59-хвилинному пранні змішаних речей. Таке прання за низької температури захищає одяг. Перучи при 30ºC, ви заощаджуєте 30% енергії в порівнянні з програмою для бавовни при 40ºC.

Нова етикетка енергоефективності

Європейська комісія відмовилася від старої системи маркування енергоефективності D-A+++ на користь спрощеної системи A-G із оновленими показниками. Вона розподіляє побутову техніку по всій енергетичній шкалі, допомагаючи зробити екологічний вибір.

Без перевитрати миючого засобу

Занадто велика чи невелика кількість миючих засобів може зашкодити одягу. AutoDose – точна подача, яка необхідна для завантаження. Переконайтеся, що ваші улюблені речі з бавовни захищені під час кожного прання, зберігайте їх довше у гарному стані.

Для речей, що мають значення

Подовжте строк експлуатації свого одягу та піклуйтесь про планету разом з Electrolux PerfectCare.

Інтелектуальний догляд за одягом

Завдяки керуванню машиною із застосунку вам більше не доведеться шукати в Інтернеті інструкції з оптимального прання та сушіння одягу. Програма My Electrolux Care рекомендує найкращу програму для ваших виробів і відправить її безпосередньо в машину.

 

Дозатор UniversalDose

UniversalDose – унікальний дозатор, розроблений для капсул PODS®. Він використовує спеціальні водні струмені для пом'якшення та проколювання PODS® усередині дозатора, активуючи їх на 60% швидше, ніж у барабані. Це дає додаткові можливості для виведення плям під час холодного та швидкого прання.*

* Внутрішнє випробування з використанням одногодинної програми для бавовни 30°C, що порівнює PODS® у дозаторі UniversalDose з PODS® у барабані.

Дізнайтесь більше про наші пральні машини

Якщо ви збираєтеся придбати нову пральну машину, яка найкраще відповідає вашому стилю життя та потребам, слід враховувати кілька факторів. Розташування та доступний простір, різні типи тканин, які ви перете, та кількість прань на тиждень – все це впливає на ваш вибір пральної машини. Ознайомтеся з нашими порадами з вибору, щоб знайти пральну машину, яка найбільше вам підходить

Аксесуари для прання та догляду за білизною

Приділіть увагу не тільки вибору машинки, а й засобам по догляду за нею.
Виберіть аксесуари для пральних машин Electrolux, які допоможуть продовжити термін служби вашої техніки.

Чому варто обрати пральну машину Electrolux

Правильний вибір пральної машини не тільки позбавить вас від необхідності ручного прання, але й забезпечить комфорт і заощадить ваші кошти.

 • Режими дбайливого прання впорається з плямами й забрудненнями на одязі, подовжуючи термін експлуатації ваших улюблених речей.
 • Розумні рішення допомагають раціонально витрачати ресурси й оптимізувати витрати на комунальні послуги. Система пральної машини аналізує кількість речей у барабані та рівень їх забруднення, і залежно від цих показників регулює тривалість прання, витрати води й електроенергії.
 • Технологія змішування засобів для прання з водою покращує їхню результативність і дозволяє використовувати побутову хімію ефективно.
 • Інверторний двигун, яким оснащені пральні машини Electrolux, відрізняється високим класом енергоефективності А+++, тому не буде збільшувати ваші рахунки за електрику.

Типи і габарити пральних машинок Electrolux

Ми розуміємо, як складно іноді вмістити всі необхідні речі й техніку у квартирі. Тому розробили кілька категорій пральних машинок різних розмірів і місткості:

 • Повнорозмірні пральні машини Electrolux з фронтальним завантаженням — найбільш місткі і габаритні моделі завглибшки до 60 см. Це гарний вибір для великої родини з дітьми, де прати доводиться багато і часто. Але щоб комфортно встановити повнорозмірну модель, знадобитися простора ванна кімната або кухня.
 • Компактні пральні машинки з фронтальним завантаженням займають невеликий простір, адже глибина такої техніки зазвичай менше ніж 46 см. Пристрій такого типу цілком впорається з пранням одягу і білизни для сім'ї з двох-трьох осіб.
 • Пральні машини з вертикальним завантаженням — найбільш вузькі та компактні завдяки дверцятам у верхній панелі пристрою. Глибина таких моделей 40-45 см. Пристрій поміститься у ванну кімнату з дуже обмеженим простором.
 • Вбудовані пральні машини Electrolux — найкращий варіант для непомітного розміщення техніки на кухні. Пристрій ховається в кухонний гарнітур, не порушує цілісність інтер'єру і майже не шумить, адже зовнішні панелі меблів створюють додаткову шумоізоляцію для вбудованої техніки.
 • Пральні машини із сушкою — функціональний варіант для тих, кому потрібна сушка, але немає місця для окремого сушильного апарата. Інтелектуальна система DualCare® самостійно регулює температуру води і рух барабана, зважаючи на тип тканини та вагу завантаженого в барабан одягу. Завдяки цьому речі довше зберігають форму і привабливий зовнішній вигляд.

Серії пральних машин Electrolux

 1. Серія PerfectCare 600 — розумне прання

  До лінійки належать компактні та повнорозмірні пральні машинки із системою SensiCare®. Функція коригує тривалість програми згідно з вагою білизни, завантаженої в барабан. Це дає можливість економити електрику і воду, а також зменшити тривалість прання і не витрачати багато часу на очікування.

  Також серія PerfectCare 600 має корисні опції "М'якість плюс" для рівномірного розподілу кондиціонеру, "Анти-алергія з парою", яка комбінує обробку одягу парою і прання, і "Менеджер часу", щоб вручну коригувати тривалість циклу без погіршення якості прання.

 2. Серія PerfectCare 700 — обробка парою

  Більш сучасна і функціональна серія з інноваційною системою SteamCare®. Технологія дозволяє в кінці кожного прання обробляти речі парою, щоб розгладити складки, а також пом'якшити тканину. Як і попередня лінійка, пристрої серії PerfectCare 700 оснащені системою SensiCare®, функціями "М'якість плюс" і "Менеджер часу".

 3. Серія PerfectCare 800 — швидке й ефективне прання

  Сучасні пральні машини PerfectCare 800 оснащені системою "розумного" прання SensiCare® і обробки парою SteamCare®. Крім цих технологій, пристрої серії забезпечені опцією UltraCare®, яка розчиняє засоби для миття і кондиціонер перед подачею в барабан. Такий спосіб допомагає поліпшити ефективність прання і розгладити волокна тканини. Програма UltraWash® забезпечує якісне і швидке прання менше ніж за годину.

 4. Серія PerfectCare 900 — віддалене керування

  PerfectCare 900 — найсучасніша і найбільш функціональна серія у 2020 році. Зібрала технології SensiCare®, SteamCare® і UltraCare®, а також функції UltraWash®, "Захист дітей", захист від протікання з датчиком Aqua Control і багато інших корисних опцій.

  На особливу увагу заслуговує система ColourCare®. Вона очищає воду, щоб поліпшити ефективність засобів для прання навіть за низьких температур. Це допомагає зберегти насиченість кольорів і форму одягу. Ще одна перевага моделі PerfectCare 900 — можливість керувати пральною машиною за допомогою додатка для смартфона MyElectrolux.

Детальніше