Тостери

Починайте кожен ранок з тосту чи бублика. Насолоджуйтесь смачною товстою скоринкою завдяки одному з наших широких тостерів.

Тостер Electrolux для найхрусткіших сніданків

Рум'яні тости з найсвіжішого м'якого хліба із хрусткою скоринкою та улюбленою начинкою: джемом, горіховою пастою або скибочкою шинки і свіжими овочами. Що може бути кращим, особливо якщо не вистачає часу на приготування і потрібно швидко поснідати або перекусити між основними прийомами їжі? Тостери Electrolux допоможуть вам у приготуванні смачних грінок і сандвічів. Головне — вибрати відповідну модель.

Огляд тостерів Electrolux: особливості різних моделей

 1. 7000 Series

  Тостер потужністю 850 Вт має сім рівнів підсмажування хліба й електронне регулювання, завдяки чому зможе приготувати тости на будь-який смак. Функція розморожування і розігрівання допоможе підсмажити холодний хліб із морозилки або розігріти охололий тост. Автоматичне центрування скибочок забезпечує рівномірну хрустку скоринку з усіх боків незалежно від товщини тоста. А піддон для крихт, який знімається, спрощує догляд за приладом.

 2. EasySense

  Тостер EasySense потужністю в 940 Вт швидко впорається з підсмажуванням і розігрівом хліба. Сім режимів допоможуть приготувати навіть заморожені тости так, як подобається саме вам, а опція для підігріву булочок і круасанів дозволить насолоджуватися теплою і м'якою випічкою, навіть якщо вона була куплена вчора.

  У тостера зручна панель керування з підсвічуванням кнопок, знімний піддон для полегшення чищення від крихт, а також відсік для комфортного зберігання шнура. Корпус приладу під час роботи залишається прохолодним, тому ніхто із членів сім'ї не обпече пальці необережним дотиком.

 3. Love your day collection

  Лінійка стильних і потужних тостерів 940 Вт для створення неперевершено хрустких скибочок хліба і булочок. Сім ступенів підсмажування й автоцентрування дозволяють рівномірно підрум'янити тости будь-якої товщини на ваш смак. Вбудована поличка для підігріву маленьких булочок і круасанів знадобиться, щоб освіжити вчорашню випічку.

  Спеціальна кришка захищає відсіки тостера від пилу, який може накопичуватися і при згорянні надавати тостам неприємного запаху горілого. Завдяки корпусу, що не нагрівається, відсіку для зберігання шнура і зручному піддону для крихт користуватися приладом ще комфортніше. А функції розморожування і повторного розігріву забезпечать вас смачним хлібом, навіть якщо кілька хвилин тому він лежав у морозильній камері.

 4. The Expressionist Collection

  Модель Expressionist — тостер підвищеної потужності (980 Вт) і місткості з великим дисплеєм. Функція Lift and Check™ і точний таймер DigitalVision™ дозволяють максимально контролювати процес приготування і в разі потреби — перевірити готовність тостів без зупинки пристрою. Збільшені відділення дають можливість підсмажувати товсто нарізаний хліб, рогалики і навіть невеликі булочки.

  Як і попередні моделі, тостер Expressionist оснащений знімним піддоном для збору крихт, складаною підставкою для розігріву булочок, пончиків і круасанів, кнопкою "Стоп", функціями регулювання підсмажування, розігріву тостів і автоцентрування.

 5. The Creative Collection

  Найпотужніший тостер Electrolux із доступних сьогодні — 1050-ватна модель Creative зі зручним регулюванням ступеня підсмажування і підігріву. Для комфорту користувачів передбачені висувна поличка для випічки, окремі кнопки для повторного підігріву і розморожування хліба, кнопка "Стоп", висувний піддон і ніша для шнура.

Як вибрати відповідний тостер

Щоб не помилитися з вибором тостера, рекомендуємо звертати увагу на такі параметри:

 • Наявність декількох режимів підсмажування або ручного регулювання. Так ви зможете варіювати ступінь рум'яності тостів.
 • Теплоізоляція корпусу. Функція "Холодні стінки" вбереже від опіків, тому просто необхідна, якщо вдома є маленькі діти.
 • Легкість очищення. Зважте на те, щоб у конструкції тостера не було куточків, де буде накопичуватися пил і бруд. Вибирайте моделі зі знімним піддоном, оскільки пристрій необхідно чистити після кожного використання.
 • Наявність системи автоматичного центрування, щоб хрустка скоринка виходила рівномірною.
 • Бренд. Electrolux — провідна світова компанія з виробництва побутової техніки зі столітньою історією і величезним досвідом. Незалежно від країни-виробника, продукція бренду надійна і має високу якість.
 • Відгуки покупців. Вибираючи тостер, поцікавтеся думкою людей, які вже купили пристрій. Це допоможе дізнатися про можливі слабкі місця техніки і її переваги. Таким чином ви зможете зробити більш осмислену і вдалу покупку.
Детальніше