Витяжки

Готуйте та приймайте гостей у свіжій і комфортній кухні. Витяжка Electrolux позбавить від неприємних запахів, пари, кіптяви, диму і нагару. Наші моделі відрізняються ефективною і тихою роботою, сучасними технологіями та різноманітністю дизайнерських рішень. Підберіть відповідну витяжку на кухню і насолоджуйтеся свіжим повітрям і чистотою.

Читати більше

Свіже повітря на кухні без шуму

Забудьте про спробу перекричати шум вентилятора під час обіду або вечері з сім'єю та друзями завдяки витяжці 700 Breeze. Увімкніть функцію одним дотиком кнопки по закінченню готування, і вона безшумно освіжить повітря протягом десяти хвилин. Свіжість на кухні. Без шуму.

Витяжка 700 Breeze

Витяжка 700 Breeze

 • Функція «Breeze» безшумно освіжить повітря.
 • Потужний двигун, ефективне очищення.
 • Hob2Hood® для цілковитої зручності.
 • Зручне сенсорне управління на склі.

Ефективне приготування смачних страв

Присвятіть себе приготуванню їжі. Завдяки технології Hob2Hood панель автоматично активує витяжку і регулює її потужність в залежності від рівня нагріву. Готуйте, смажте і запікайте, навіть не торкаючись витяжки.

Кухонна витяжка з технологією Hob2Hood

Кухонна витяжка з технологією Hob2Hood

 • Потужна витяжка з низьким енергоспоживанням
 • Високоефективний фільтр, що виключає випаровування при варінні
 • Вбудоване LED підсвічування ідеально підходить для сучасних будинків

Рекомендовані продукти

4,6

4,6 (11 Відгуки)

Витяжка 600 LEDSpot допоможе вам нічого не пропустити. Вбудоване підсвічування дозволить добре бачити хід приготування продуктів на варильній поверхні. Особливу увагу ми приділили її енергоефективності та довговічності.

4,5

4,5 (39 Відгуки)

Технологія 700 Hob2Hood® дозволяє варильній поверхні автоматично керувати налаштуваннями витяжки. Під час готування потужність вентилятора налаштовується відповідно до змін температури, які ви здійснюєте, або при увімкненні більш ніж однієї конфорки. Тому можна повністю зосередитися на приготуванні смачних страв.

4,7

4,7 (110 Відгуки)

Технологія 700 Hob2Hood® дозволяє варильній поверхні автоматично керувати налаштуваннями витяжки. Під час готування потужність вентилятора налаштовується відповідно до змін температури, які ви здійснюєте, або при увімкненні більш ніж однієї конфорки. Тому можна повністю зосередитися на приготуванні смачних страв.

Знайдіть правильну витяжку для вашої кухні

Потужні і при цьому безшумні витяжки Electrolux швидко і ефективно видаляють будь-які випаровування, підтримуючи свіжість і креативність на вашій кухні. Завдяки передовому дизайну, відзначеного безліччю нагород, наші витяжки чудово підійдуть до інтер'єру будь-якої кухні.

Дивитись поради з вибору витяжки

Витяжки Electrolux: естетика та комфорт

Гарна витяжка на кухні не тільки швидко очищає повітря й усуває неприємні запахи. Правильно підібраний і встановлений пристрій збирає і поглинає продукти горіння і пар, не даючи краплям жиру і кіптяви осідати на стінах, стелі та меблях. Кухонні витяжки Electrolux поєднують високу потужність і ефективність роботи, а також низький рівень шуму і стильний дизайн, відзначений різними нагородами.

Якими бувають витяжки Electrolux?

 1. Купольні витяжки на кухню — потужні, надійні та продуктивні, тому швидко й ефективно всмоктують продукти горіння. Але водночас досить громіздкі. Купольні моделі можуть монтуватися до стіни або до стелі. Другий варіант ― острівні витяжки ― підходять для великих кухонь, де плиту розміщують на «острові» ― спеціальній стільниці посеред приміщення.
 2. Вбудовані витяжки Electrolux розміщуються всередині кухонного гарнітура. Зазвичай її вмонтовують у навісну шафу над плитою. Такий варіант витяжки ― відмінний вибір для невеликої кухні й тих, хто хоче заховати пристрій.
 3. Телескопічні (висувні) витяжки — компактні пристрої, які повністю інтегруються в кухонні меблі. А коли вам потрібно скористатися витяжкою ― просто розкладіть конструкцію.

Залежно від особливостей системи циркуляції повітря можна вибрати екстракційну або рециркуляційну витяжку. Перший варіант відводить забруднене повітря через отвір для зовнішньої вентиляції. Рециркуляційні витяжки очищають повітря за допомогою жировловлювачів і фільтрів, а потім повертають його назад у приміщення.

Зосередженість і комфорт вимагають тиші

Багато хто не любить користуватися кухонною витяжкою, через шум, який створює пристрій. Витяжки «Електролюкс» не заважатимуть вашому кулінарному натхненню або сімейним посиденькам. Залежно від потужності, конструкції та інших характеристик моделі рівень шуму варіюється від 40 до 70 дБ. 40 дБ за гучністю приблизно відповідають шепоту, 60-70 дБ ― тихій розмові.

Але рівень шуму залежить не тільки від потужності витяжного вентилятора та інших характеристик побутової техніки. На гучність також впливає кількість вигинів і поворотів у трубах повітропроводу. Тому під час встановлення порадьтеся з фахівцями і використовуйте шумоізолювальні матеріали. Більше корисних порад щодо вибіру витяжки на кухню — читайте тут.

Інноваційний тандем — Hob2Hood

Нехай під час приготування вас турбує тільки ступінь просмажування стейка або ідеальна консистенція соусу бешамель. Про чистоту і свіжість повітря на кухні подбають ваша варильна панель і витяжка з функцією Hob2Hood. Як тільки ви починаєте готувати, система запускає вентилятор і автоматично налаштовує потужність відведення повітря, орієнтуючись на інтенсивність виділення пари та кіптяви. За бажання ви можете переводити витяжку в ручний режим управління і налаштовувати її роботу самостійно.

Корисні технології від Electrolux та інші важливі характеристики

 • Електронна панель для максимально комфортного і точного керування кухонною витяжкою.
 • Потужний мотор для ефективного очищення повітря.
 • Регульоване LED підсвічування: економно, надійно і зручно.
 • Опція Breeze, щоб видалити залишки неприємних запахів після вимкнення плити. Водночас витяжка працює дуже тихо і не заважає спілкуватися або відпочивати на кухні.
 • Технологія SilenceTech для зменшення рівня шуму навіть під час роботи на повній потужності.

Більше про сучасні рішення і технології бренду можна дізнатися за посиланням. Виберіть ідеальну витяжку на кухню і насолоджуйтеся затишною атмосферою вдома.

Читати ще