Пилососи без мішка для пилу

Безмішкові пилососи Electrolux — ефективні, тихі, з надійним, економічним мотором та інноваційними рішеннями для полегшення і прискорення процесу прибирання. Обирайте потрібну модель і насолоджуйтеся новим відчуттям чистоти.

Пилососи без мішка Electrolux: особливості і переваги

Якщо вам набридло чистити або викидати пилозбірники після прибирання, зверніть увагу на моделі пилососів без мішка від Electrolux. Безмішкові пилососи оснащені легким і містким пластиковим резервуаром. Потоки повітря, потрапляючи в контейнер, закручуються у воронку, завдяки чому великі шматки сміття і пилу осідають і залишаються там. Далі повітря очищає якісний випускний фільтр, щоб видалити залишки дрібного пилу.

На що звернути увагу під час вибору безмішкового пилососа Electrolux

 • Потужність всмоктування і наявність регулювання. Що вища потужність, то сильніше пристрій втягує пил і сміття. Регулятор потужності дозволяє пилососити на мінімальному рівні потужності з мінімальним енергоспоживанням.
 • Місткість і легкість очищення контейнера. Великий резервуар дає можливість пропилососити всю квартиру без перерви на викидання сміття.
 • Тип випускного фільтра. Багаторазові фільтри можна мити, і їх не доведеться часто міняти на нові. Також звертайте увагу на ступінь фільтрації повітря.
 • Наявність необхідних насадок у комплекті, наприклад, для очищення килимів або навпаки — паркету й інших гладких поверхонь.
 • Бренд. Electrolux — провідна світова компанія з виробництва побутової техніки зі столітньою історією, величезним досвідом і високими стандартами якості.
 • Відгуки інших покупців. Вибираючи пилосос без мішка, поцікавтеся думкою людей, які вже купили прилад. Це допоможе дізнатися можливі слабкі місця техніки і її переваги. Таким чином ви зможете зробити більш осмислену та вдалу покупку.

Серії пилососів без мішка Electrolux

 1. Серія EASE C2

  Надійні моделі з максимальною потужністю двигуна 800 Вт і наявністю регулятора. М'які колеса захищають підлогу від пошкоджень. Встановлено місткий контейнер на 1,8 л і випускний гігієнічний Washable Hygiene Filter E12, який можна мити.

 2. Серія EASE C4

  Безмішкові пилососи цієї лінійки мають високу енергоефективність класу А. Повітронепроникна конструкція пристрою і чотирирівнева система фільтрів забезпечує чудові результати прибирання. Двоетапна циклонічна фільтрація розділяє великі та дрібні частинки, а доповнює ефект гігієнічний фільтр Washable Hygiene Filter E12, який миється. Пилосос довше зберігає високу продуктивність збирання навіть за майже заповненого контейнера об'ємом 1,8 л.

 3. Серія New 78 Series

  Двигун потужністю 800 Вт і великий контейнер забезпечують ефективний збір пилу, а циклонний принцип і гігієнічний фільтр пристрою — високу якість прибирання.

 4. Серія Pure C9

  Пилососи цієї лінійки мають низку переваг:

  • герметичний корпус пилососа завдяки системі PureFlow;
  • інноваційний 3D-фільтр PureAdvantage D11, розрахований на весь термін роботи пристрою;
  • семирівнева система фільтрації видаляє мікрочастинки пилу й алергенів, забезпечуючи чистоту і свіжість вдома;
  • проста система очищення контейнера і зручний доступ до фільтра — все для комфортного використання;
  • знижений рівень шуму — 72 дБ.
 5. Серія SilentPerformer Cyclonic

  Потужний (максимальна потужність двигуна 2000 Вт) і тихий безмішковий пилосос із контейнером особливої ​​конструкції та новою тихою насадкою DustPro™. Технологія Clean Air Filtration™ очищає повітря від алергенів завдяки фільтру Allergy Plus™. Система Easy Empty™ ще більше спрощує очищення контейнера, який завдяки зручній формі можна з легкістю винести на вулицю, щоб відразу викинути в сміттєвий бак і не розтрушувати пил вдома.

 6. Серія SuperCyclone

  Лінійка енергоефективних пилососів класу А з екодвигуном на 650 Ват. Значно збільшеного контейнера для пилу місткістю 4 л вистачить для прибирання великої квартири. Гігієнічний Hygiene 12, який можна мити, вловлює дрібні частинки пилу й ефективно очищає повітря.

 7. Серія UltraFlex

  Компактні та легкі, але потужні (1800 Вт) пилососи без мішка —  чудовий варіант для підтримки чистоти вдома. Технологія Turbo Cyclonic Technology™ покращує результати прибирання, оптимізуючи всмоктування пилу. Система Motion Control System™ забезпечує стабільність пересування і плавність на поворотах, щоб спростити перехід із кімнати в кімнату. Функція Multi Room System™ розширює охоплення пилососа до 12 м. Ефективний випускний фільтр Hygiene 12 легко миється і не вимагає частої заміни.

Детальніше