КУПИТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО У Electrolux

Більше, ніж техніка

 • Truck
  Доставка від 1,20 грн*

  Звичайна вартість доставки товарів категорії Велика побутова техніка складає 350 грн з ПДВ за кожну одиницю в замовленні. Акційна вартість доставки товарів категорії Велика побутова техніка становить 1,20 грн з ПДВ за кожну одиницю товару в замовленні.

  При цьому, вартість доставки на товари з категорії Пилососи, Дрібна побутова техніка та  Аксесуари складає 90 грн з ПДВ. При замовленні товарів на суму більше ніж 500 грн, акційна вартість доставки становить 1,20 грн з ПДВ.

  Якщо замовлення включає в себе товари з категорії Пилососи, Дрібна побутова техніка, Аксесуари та Велику побутову техніку, вартість доставки таких замовлень складає 1,20 грн з ПДВ за кожну одиницю товару категорії Велика побутова техніка в замовленні.

 • Зателефонувати
  Отримати детальну консультацію

  Якщо у вас залишились питання щодо технічних характеристик, сервісного обслуговування, доставки, встановлення чи повернення товару - оператори кол-центру з радістю допоможуть вам. Телефонуйте за номером 0 800 212 820 та отримайте детальну консультацію.

  Зателефонувати

Безтурботна покупка

Купуючи безпосередньо у Electrolux, ви можете повернути техніку протягом 30 днів!

Важливо! Повернення товару можливе за умови, що техніка не встановлювалась та не була в експлуатації, та збережені документи, що підтверджують її придбання.

Швидко почніть користуватись технікою

А ви знали, що ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів, пристосованих саме до вашого приладу, які можуть підняти ваш кулінарний досвід на новий рівень?

Ми завжди поруч

Наш відданий персонал служби підтримки завжди поруч. Ви можете бути впевнені, що ми зробимо все можливе, щоб повернути вас до звичайного використання пристрою якомога швидше в тому малоймовірному випадку, коли у вас виникне проблема.