Пральна машина з вертикальним завантаженням

Пральна машина з вертикальним завантаженням Electrolux забезпечує потрібний результат, заощаджуючи місце та електроенергію. Обирайте оригінальні програми для ефективного прання. Вертикальна пральна машина "Електролюкс" піклується про білизну й підлаштовується під ваші потреби.

Як вибрати пральну машину з вертикальним завантаженням

Існує думка, що краще купувати пральні машини з фронтальним завантаженням, адже і барабан там потужніший, і функціонал різноманітніший. Але чи це так? У чому особливості та переваги моделей з верхнім типом завантаження – розберемося разом.

Пральні машини з вертикальним завантаженням: плюси та мінуси

 1. Перший і, мабуть, головний плюс – розмір таких машинок. Вони компактні, тому ідеально підійдуть для невеликих приміщень смарт-квартир. Єдине, вбудувати їх не так і легко - доведеться зробити відкидну стільницю. 
 2. Крім економії місця, прання з вертикальним завантаженням вважаються надійнішими. Наприклад, у передніх моделей барабан кріпиться тільки до задньої сторони. Коли у вертикалок до двох, що створює меншу вібрацію під час роботи. До того ж за рахунок такого кріплення елементи пральної машини зношуються не так швидко, тому техніка прослужить довше. 
 3. Однією з ключових переваг верхнього завантаження можна назвати можливість додавання одягу саме в момент прання. Деякі «фронталки» зараз мають подібну функцію, але поки що це більше виняток, ніж норма. Повертаючись до плюсів вертикального завантаження, варто відзначити зручність використання - вам не доведеться гнути спину, особливо коли це фізично зробити складно. 
 4. Такий вид техніки оцінять батьки дітей. Панель управління знаходиться поза досяжністю пронизливих ручок. Власникам пухнастих улюбленців також варто звернути увагу на цей варіант прання. Але важко не погодитися, що спостерігати, як тварини з цікавістю не відводять очей від барабана, що обертається, — дуже захоплююче і кумедне заняття. 

Мінуси пральних машинок з вертикальним завантаженням пов'язані в основному з індивідуальними уподобаннями та побутовими звичками. 

 • Іноді люди хочуть використовувати верх машинки як додатковий простір для речей. В цьому випадку моделі з люком зверху навряд чи підійдуть. 
 • Найвагоміший недолік - вузькуватий отвір. Щоб впхнути об'ємну ковдру або зимову куртку, доведеться постаратися. 
 • Якщо вам настільки важливий дизайн пристрою і його поєднання з елементами інтер'єру, навряд чи вам припаде до душі варіанти прання з вертикальним завантаженням. 

"Вертикалки" від Електролюкс: важливі характеристики 

Визначити тип завантаження — перший етап вибору. Що ще потрібно врахувати і як купити найкращий варіант? 

Серцем великої побутової техніки є двигун. В асортименті є прання з універсальним та інверторним двигунами. В чому різниця? Насправді вони однакові, тільки в інвенторному виробляється стабілізація напруги. Простими словами, машинка "їсть" менше електрики, працює трохи тихіше і, згідно зі статистикою, служить довше.

Переваги Electrolux 

Часто комірка для миючого засобу в пральних машинах з верхнім завантаженням не знімається і знаходиться на кришці, що призводить до потрапляння порошку куди не потрапить. У пральних машинках Електролюкс резервуар розташований поруч із панеллю управління. За рахунок дозатора FleixDose Plus як рідкий, так і порошковий пральний засіб потрапить у воду точно в потрібний момент. Також осередок знімається легко і миється під проточною водою. 

Після завершення циклу прання барабан автоматично зупиняється стулками вгору. Внутрішні дверцята відчиняються плавно. Верхнє розташування отвору забезпечує зручний огляд вмісту. 

Всі прання Electrolux значно знижують споживання води та енергії. За допомогою швидких програм можна випрати невеликий об'єм (до 3 кг) лише за 20 хвилин. 

Колекція PerfectCare – створена для комфорту 

 • SensiCare. Система підбирає тривалість програми залежно від обсягів завантаження, що забезпечує дбайливий догляд. Таким чином одяг виглядатиме, як новий, удвічі довше, оскільки волокна тканини не піддаються перепранню. 
 • "М'якість +" - Делікатний догляд за речами. Перед останнім віджимом білизна поступово замочується, після чого додається кондиціонер, забезпечуючи свіжість на тривалий час. 
 • Менеджер часу допоможе зберегти ресурси. Опція вибере потрібну тривалість циклу, при цьому не жертвуючи якістю. Бережне прання може бути ефективним. 
 • Функція відстрочення старту. Задайте певний час початку циклу протягом доби. Плануйте день як вам зручно. 
 • Антиалергенна програма. Поєднуючи цикл прання з парою, функція позбавляє білизну речовин, здатних викликати алергічну реакцію*. 
 • Woolmark Blue - сертифікат, що забезпечує дбайливий догляд за вовняними речами. 

*Протестовано на золотистий стафілокок, ентерокок феціум, Candida albicans, синьогнійну паличку та бактеріофаг MS2 у зовнішньому тесті, проведеному компанією Swissatest Testmaterialien AG у 2021 р.

Популярні запитання

 1. Яке максимальне завантаження білизни для «вертикалок» Електролюкс?

7 кілограм.

 1. Скільки коштують пральні машини із вертикальним завантаженням Electrolux?

Моделі знаходяться у середньому ціновому діапазоні – від 7 000 до 25 000 гривень.

 1. Куди звертатись, якщо виникли технічні неполадки?

Отримати консультацію від фахівця або викликати майстра додому можна за номером гарячої лінії. Сервіс Electrolux: 0 800 50 80 20

Детальніше