Індукційна варильна поверхня Electrolux

Індукційна варильна поверхня

З індукційною варильною поверхнею Electrolux ваша кухня перетворитися на робоче місце шеф-кухаря. Оберіть свій унікальний набір функцій: «Бридж», Stop+Go, «Бустер», ProFry. Використовуйте інтуїтивний контроль та готуйте страви, як це роблять професіонали!

Індукційна варильна поверхня Electrolux: як вибрати та в чому переваги моделей

Індукційні варильні поверхні — функціональна, стильна і, напевно, найбезпечніша побутова кухонна техніка. Такі плити швидко нагріваються і передають все тепло посуду, водночас залишаючись холодними. Але небагато матеріалів здатні вловлювати індукційні токи, тому ще доведеться запастися набором спеціальних каструль і сковорідок.

Варильна індукційна електропанель Electrolux — «розумний» надійний помічник на кожній кухні. З точним контролем температури вам не варто турбуватися про переварену або пригорілу їжу, а завдяки плоскій поверхні чистка не займе багато часу.

Індукційна плита Електролюкс: на що потрібно звертати увагу під час покупки

 1. Тип управління
  • Механічне — це для всіх звичні поворотні перемикачі.
  • Сенсорне або сенсор-слайдер — можливість виставити час, температуру або інші параметри одним дотиком.
 2. Ширина варильної панелі
  • Менш як 40 см. Плити з 1–2 конфорками, оптимально для невеликих приміщень.
  • 40–69 см. Найпоширеніший розмір індукційної плити Електролюкс, містить 3–4 конфорки.
  • 70 см і більше. Підійде для великої родини, професійних шефів або просто любителів здивувати своїх частих гостей розмаїттям страв. На таких індукційних варильних поверхнях розташовується до 6 конфорок, плюс можуть мати конфорки з регульованим розміром.

  Важливо відзначити, що для установки варильної індукційної електропанелі Electrolux буде потрібна стільниця глибиною понад 25–30 мм. Також можлива установка в стільницю навіть товщиною менше 20 мм без вентиляційного просвіту, якщо під нею розташований висувний ящик.

 3. Матеріал поверхні

  Індукційні плити Електролюкс виготовлені зі склокераміки — стійкого, надійного і міцного матеріалу. Для чищення не потрібно багато часу і сил: поверхня без посуду завжди залишається прохолодною, відповідно, залишки їжі, які випадково потрапили на неї, не пригорають.

Функції індукційної варильної поверхні Electrolux

 • Hob2Hood — розумна система, яка самостійно віддалено керує витяжкою, поки ви зайняті приготуванням кулінарних шедеврів. Підійде для острівних і купольних витяжок Electrolux.
 • Stop&Go — дає змогу ненадовго призупинити приготування їжі з підтриманням нагріву на мінімальному рівні.
 • Автовимкнення. Якщо в процесі приготування посуд нагрівається до критично високої температури, а також у разі попадання на сенсорну панель управління рідини або інших предметів.
 • Захист від дітей — блокування кнопок від випадкового натискання.
 • Захист від переливу — якщо на поверхню варильної індукційної електропанелі Electrolux випадково потрапить волога, дана функція заблокує всі конфорки.
 • Індикатор залишкового тепла. Під час тривалого процесу приготування індукційна варильна поверхня може нагріватися від посуду. Індикатор загоряється на початку роботи й не гасне, поки панель не буде безпечною для дотику. Також на вимкненій, але ще теплій, конфорці можна економно продовжити приготування або підтримати температуру страви.
 • Розпізнавання посуду.
 • Розширена зона — використовуйте посуд різного діаметру, а конфорка підлаштується під розмір дна.
 • Таймер.
 • Турборежим (Booster). Функція буде корисна, якщо вам потрібно закип’ятити воду за лічені хвилини або швидко розігріти до високої температури посуд.

Чим відрізняється індукція від електропанелі

Індукційні варильні поверхні й електропанелі об’єднує лише одне — підключення до електромережі. Але принцип роботи абсолютно різний: вбудована в індукційну плиту котушка під час проходження через неї струма не виділяє теплову енергію, а створює магнітне поле.

Детальніше