Виберіть прально-сушильну машину

Завдяки дбайливому пранню та сушінню можна ретельно доглядати речі навіть з найделікатніших тканин. Всі ці функції поєднує одна машина. Наші прально-сушильні машини збережуть для вас час, електроенергію та місце без шкоди для результату,  при цьому подовжуючи термін служби речей із найделікатніших тканин.

Огляд функцій прально-сушильних машин

За одягом у кожному циклі доглядають належним чином, з індивідуальною температурою та рухом барабана
 • Функція SensiCare
 • Функція SteamCare з FreshScent
 • Функція DualCare
 • Wi-Fi підключення до смартфону*
 • Функція DelicateCare
Попередньо змішує миючий засіб та кондиціонер для більш швидкого та ефективного очищення - волокна захищені.
 • Функція SensiCare
 • Функція SteamCare з FreshScent
 • Функція DualCare
 • Функція UltraCare
Автоматично регулює цикли в залежності від типу тканини та ваги завантаження.
 • Функція SensiCare
 • Функція SteamCare з FreshScent
 • Функція DualCare

*Доступно лише для деяких продуктів

НАШЕ НАЙБІЛЬШ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Серія 900 з функцією DelicateCare

5

5(2)

EW9W161BUC

Прально-сушильна машина серії 900 додає впевненості при пранні та сушінні одягу, включаючи шовк та пух. Система DelicateCare з тепловим насосом підбере низьку температуру та рухи барабана для будь-якої тканини. На одязі з шовку буде до 50% менше складок.

НАШ НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ПРОДУКТ

Серія 700 з функцією DualCare

4,9

4,9(151)

EW7W4684WU

Технологія DualCare вичистить ваш одяг за один зручний цикл від сухого до сухого. Вона підбирає температуру та рухи барабана, щоб подбати про кожну річ залежно від типу тканини та ваги завантаження. Одяг довше зберігає вигляд та форму.

Нові етикетки енергоефективності

Європейська комісія відмовилася від старої системи маркування енергоефективності D-A+++ на користь спрощеної системи A-G із оновленими показниками. Вона розподіляє побутову техніку по всій енергетичній шкалі, допомагаючи зробити екологічний вибір.

Інтелектуальний догляд за одягом

Завдяки керуванню машиною із застосунку вам більше не доведеться шукати в Інтернеті інструкції з оптимального прання та сушіння одягу. Програма My Electrolux Care рекомендує найкращу програму для ваших виробів і відправить її безпосередньо в машину.

Для речей, що мають значення

Подовжте строк експлуатації свого одягу та піклуйтесь про планету разом з Electrolux PerfectCare.

Дізнайтесь більше про наші прально-сушильні машини

Ми впорядкували серію прально-сушильних машин, щоб ви могли чітко побачити переваги догляду, які ми забезпечуємо нашою технікою. Серія прально-сушильних машин, заснована на ключових технологіях, забезпечує новий спосіб догляду за одягом – бездоганно ефективне прання та сушіння за раз.

Аксесуари для прання та догляду за білизною

Приділіть увагу не тільки вибору машинки, а й засобам по догляду за нею.
Виберіть аксесуари для пральних машин Electrolux, які допоможуть продовжити термін служби вашої техніки.

Пральні машини із сушкою Electrolux

«Електролюкс» відомий багатофункціональними, продуктивними та надійними пристроями. Завдяки пральним машинам із сушкою не потрібно розвішувати вологий одяг у квартирі. Побутова техніка розроблена за принципом 3 в 1. Ви отримуєте пральну машину, сушарку та відпарювач в одному пристрої. Устаткування заощадить час і відразу після прання висушить одяг. Машини дбайливі до делікатних тканин, включаючи вовняні та мембранні вироби. Будьте впевнені ― ваш одяг у надійних руках.

Функціональні особливості пристроїв

«Електролюкс» пропонує користувачам економні пральні машини з сушкою класу А з можливістю інтелектуального прання. Прилади оснащені інверторними двигунами, датчиками ваги, а також функцією відстрочки старту. Головний принцип роботи пристроїв ― «від сухого до сухого». Ви завантажуєте в барабан брудний одяг, а отримуєте чистий і відпарений.

У пральних машинах із сушкою передбачені наступні програми:

 1. DualCare. Система призначена для дбайливого прання і сушіння делікатних речей. Завдяки щадному догляду одяг прослужить набагато довше.
 2. SensiCare. Залежно від ваги білизни, система обирає оптимальний режим і тривалість прання. Більше не доведеться виполіскувати погано випрані речі або навпаки ― надто довго прати малозабруднену білизну.
 3. DelicateCare. Система м'яко обробляє одяг за низьких температур, адаптованих для кожного циклу. В результаті білизна менше мнеться і зношується від прання.
 4. «Нон-стоп 60 хвилин». Встигнути все за короткий проміжок часу ― реально. За одну годину машина випере та висушить одяг.
 5. SteamCare. Технологія відпарювання розгладжує речі після прання й освіжає одяг. Ви заощадите понад 40 л води за один цикл, чим не може похвалитися навіть прання в делікатному режимі. Бонус: надайте речам ніжного аромату, скориставшись системою FreshScent.

Типи пральних машин з сушкою

За типом встановлення існують окремі та вбудовані машинки Electrolux. Обидва варіанти однаково функціональні.

 1. Окрема пральна машина з сушкою

  Класичні пристрої глибиною ― 46-60 см або більш як 60 см. Залежно від габаритів, пристрій вміщує 7-10 кг білизни в режимі прання і 4-6 кг під час сушіння. Якщо у ванній кімнаті досить вільного простору, окрема побутова техніка ― відмінний вибір.

 2. Вбудована пральна машина з сушкою

  Вбудовані пристрої ― оптимальний варіант для невеликих приміщень і встановлення пральних машин на кухні. Така модель закривається панелями з усіх боків, тому не порушує гармонії інтер'єру. Машинка займає трохи менше місця, ніж окрема. Вміщує 8 кг одягу для прання та 4 кг для сушіння. Глибина ― 46-60 см.

Переваги прально-сушильних машин «Електролюкс»

 1. Багатофункціональність і економія місця. Один прилад може замінити пральну, сушильну машини та відпарювач, зберігаючи якість виконаної роботи на висоті.
 2. Економність. Пристрій автоматично підбирає режим прання з мінімальними витратами води й електроенергії, залежно від ваги білизни, матеріалу і типу забруднень.
 3. Безшумність. Машинка не видає гучних звуків, у порівнянні з пристроями інших брендів. Завдяки цьому прання виходить не тільки якісним, але й комфортним.
 4. Ціна-якість. Оптимальне співвідношення для обладнання з високою продуктивністю і передовими технологіями.

Electrolux пропонує великий вибір надійних і сучасних моделей. Техніка оснащена інтелектуальними системами і безліччю програм для прання, тому дбайливо доглядає за одягом. Користуватися пральною машиною із сушкою ― одне задоволення.

Детальніше