Пральні машини з функцією сушки

Економте час та сили, не захаращуйте простір розвішаною білизною або додатковими приладами. Пральні машини із сушкою від Electrolux дбайливі до найделікатніших речей, мають можливість прати і сушити навіть вовняні й мембранні тканини. Вибирайте відповідну модель і доглядайте за своїми улюбленими речами без зайвого клопоту.

Читати більше

Для речей, що мають значення

Подовжте строк експлуатації свого одягу та піклуйтесь про планету разом з Electrolux PerfectCare.

Дізнатися більше

Прально-сушильна машина PerfectCare 700 з системою DualCare

Система DualCare адаптується до кожного завантаження, довго зберігаючи одяг в ідеальному стані в одному циклі «від сухого до сухого».

PerfectCare 700 з DualCare

PerfectCare 700 з DualCare

 • Система DualCare: одягу завжди забезпечується потрібна температура і оптимальні рухи барабану.
 • Система SteamCare з FreshScent: освіжає одяг парою, яка пом'якшує складки і знижує споживання води.
 • Система SensiCare: запобігає надмірно тривалому пранню, коректуючи час сушіння. Зберігає зовнішній вигляд одягу.

Прально-сушильна машина PerfectCare 800 з системою UltraCare

Система UltraCare забезпечує ретельне прання і захист вашої білизни в одному циклі «від сушки до сушки», зберігаючи її м'якість протягом тривалого часу.

PerfectCare 800 з UltraCare

PerfectCare 800 з UltraCare

 • Система UltraCare: попереднє змішування для швидкого ефективного прання та захисту кожного волокна.
 • Система DualCare: одягу завжди забезпечується потрібна температура і оптимальні рухи барабана.
 • Система SteamCare з FreshScent: освіжає одяг парою, який пом'якшує складки і знижує споживання води.

Знайдіть пральну машину з сушкою на кожен день

У цьому розділі ви знайдете поради про те, що треба враховувати при покупці пральної машини з сушкою, і опис наших ключових технологій. Ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір, і ваш одяг завжди буде виглядати бездоганно!

Дізнатися більше

Аксесуари для прання та догляду за білизною

Приділіть увагу не тільки вибору машинки, а й засобам по догляду за нею.
Виберіть аксесуари для пральних машин Electrolux, які допоможуть продовжити термін служби вашої техніки.

Дізнатися більше

Пральні машини із сушкою Electrolux

«Електролюкс» відомий багатофункціональними, продуктивними та надійними пристроями. Завдяки пральним машинам із сушкою не потрібно розвішувати вологий одяг у квартирі. Побутова техніка розроблена за принципом 3 в 1. Ви отримуєте пральну машину, сушарку та відпарювач в одному пристрої. Устаткування заощадить час і відразу після прання висушить одяг. Машини дбайливі до делікатних тканин, включаючи вовняні та мембранні вироби. Будьте впевнені ― ваш одяг у надійних руках.

Функціональні особливості пристроїв

«Електролюкс» пропонує користувачам економні пральні машини з сушкою класу А з можливістю інтелектуального прання. Прилади оснащені інверторними двигунами, датчиками ваги, а також функцією відстрочки старту. Головний принцип роботи пристроїв ― «від сухого до сухого». Ви завантажуєте в барабан брудний одяг, а отримуєте чистий і відпарений.

У пральних машинах із сушкою передбачені наступні програми:

 1. DualCare. Система призначена для дбайливого прання і сушіння делікатних речей. Завдяки щадному догляду одяг прослужить набагато довше.
 2. SensiCare. Залежно від ваги білизни, система обирає оптимальний режим і тривалість прання. Більше не доведеться виполіскувати погано випрані речі або навпаки ― надто довго прати малозабруднену білизну.
 3. DelicateCare. Система м'яко обробляє одяг за низьких температур, адаптованих для кожного циклу. В результаті білизна менше мнеться і зношується від прання.
 4. «Нон-стоп 60 хвилин». Встигнути все за короткий проміжок часу ― реально. За одну годину машина випере та висушить одяг.
 5. SteamCare. Технологія відпарювання розгладжує речі після прання й освіжає одяг. Ви заощадите понад 40 л води за один цикл, чим не може похвалитися навіть прання в делікатному режимі. Бонус: надайте речам ніжного аромату, скориставшись системою FreshScent.

Типи пральних машин з сушкою

За типом встановлення існують окремі та вбудовані машинки Electrolux. Обидва варіанти однаково функціональні.

 1. Окрема пральна машина з сушкою

  Класичні пристрої глибиною ― 46-60 см або більш як 60 см. Залежно від габаритів, пристрій вміщує 7-10 кг білизни в режимі прання і 4-6 кг під час сушіння. Якщо у ванній кімнаті досить вільного простору, окрема побутова техніка ― відмінний вибір.

 2. Вбудована пральна машина з сушкою

  Вбудовані пристрої ― оптимальний варіант для невеликих приміщень і встановлення пральних машин на кухні. Така модель закривається панелями з усіх боків, тому не порушує гармонії інтер'єру. Машинка займає трохи менше місця, ніж окрема. Вміщує 8 кг одягу для прання та 4 кг для сушіння. Глибина ― 46-60 см.

Переваги прально-сушильних машин «Електролюкс»

 1. Багатофункціональність і економія місця. Один прилад може замінити пральну, сушильну машини та відпарювач, зберігаючи якість виконаної роботи на висоті.
 2. Економність. Пристрій автоматично підбирає режим прання з мінімальними витратами води й електроенергії, залежно від ваги білизни, матеріалу і типу забруднень.
 3. Безшумність. Машинка не видає гучних звуків, у порівнянні з пристроями інших брендів. Завдяки цьому прання виходить не тільки якісним, але й комфортним.
 4. Ціна-якість. Оптимальне співвідношення для обладнання з високою продуктивністю і передовими технологіями.

Electrolux пропонує великий вибір надійних і сучасних моделей. Техніка оснащена інтелектуальними системами і безліччю програм для прання, тому дбайливо доглядає за одягом. Користуватися пральною машиною із сушкою ― одне задоволення.

Читати ще