Про Electrolux

For better living. Designed in Sweden.

Спираючись на наші шведські цінності і міцний зв'язок з природою, ми створюємо продукти з очевидною метою. Ми робимо все, що від нас залежить, щоб піклуватися про здоров'я нашої планети заради майбутніх поколінь. Ми створюємо не тільки смакові враження, піклуємося про одяг і підтримуємо комфорт вдома. Ми також допомагаємо людям жити краще, щоб вони могли більше відкривати для себе.

Одне століття кращого життя

Electrolux створює кращі умови для життя протягом 100 років. Ми пишаємося своїми досягненнями, але не зупиняємося на цьому. Детальніше про наш сьогоденний внесок і наш внесок у майбутньому в «Програмі поліпшення життя» (Better Living Programme). 

Змінювати життя на краще

Наш підхід до забезпечення надійності є невід'ємною частиною роботи нашої компанії, мета якої - «Зміна життя на краще». Ми хочемо змінювати життя на краще, залишаючись кращою компанією-виробником побутової техніки в світі, кожного дня додаючи щось хороше в життя людей і нашої планети.

Професійний досвід

Наш столітній досвід і велика спадщина в області роботи з професійними шеф-кухарями дозволили нам отримати знання, які ми застосовуємо в нашій кухонній техніці, що дозволяє вам максимально використовувати всі можливості кухні вдома.

Шведські цінності

Наша компанія була заснована в Швеції в 1919 р. Ми вважаємо, що створюємо продукцію під впливом нашого способу життя. Спираючись на наші шведські цінності і міцний зв'язок з природою, ми створюємо продукти з очевидною метою. І так у всьому, що ми робимо. Від догляду за вашим одягом - ми зберігаємо його новим і продовжуємо термін служби - до проектування кухні з інтуїтивно зручними помічниками, що дозволяють насолоджуватися смаком їжі і поліпшують умови життя в будинку.