Електрична плита

Набір сучасних функцій та продумана конструкція електричної плити Electrolux дають можливість готувати будь-які страви: гарніри, випічку, гриль-меню. Максимальна місткість, індикатори залишкового тепла, найвищий клас енергоефективності електроплити - створюйте кулінарні шедеври та заощаджуйте ресурси легко!

Читати більше

Електричні плити Electrolux

Виберіть функціональну, практичну та надійну електроплиту для своєї кухні. Завдяки технологіям SteamBake і SurroundCook готувати улюблені страви стане ще простіше. Відчуйте себе професійним шеф-кухарем з електричною плитою Electrolux.

Переваги електроплит з духовкою «Електролюкс»

У кухонної побутової техніки сучасний і ергономічний дизайн. Склокерамічне покриття витримує різкі перепади температур, максимальне нагрівання і велику вагу, розміщену на поверхні.

Інші переваги:

 • Енергоефективність. Плити належать до А-класу енергоспоживання, допомагають заощадити на комунальних рахунках.
 • Габарити. Можна вибрати повнорозмірну електроплиту Electrolux 60x60 см або більш компактний варіант — 50x60 см. Об'єм духовки — від 54 і 72 л.
 • Простота догляду. Склокерамічна варильна поверхня і духовка, покрита кислотостійкою емаллю, легко очищуються від будь-яких забруднень.
 • Конфорки. На кожній плитці з духовою шафою розташовуються чотири сенсорних конфорки різних розмірів. Керування — панельне з поворотними ручками.
 • Удосконалені дверцята духовки оснащені оновленою системою підвіски. Завдяки цьому її легко зняти та вимити.

Моделі плит з духовою шафою

Існує два види електричних плиток з духовою шафою Electrolux:

 1. Електроплити з технологією SteamBake

  Інноваційна функція дозволяє обробляти їжу паром. Випічка вийде не гірше, ніж з пекарні. Борошняні вироби рівномірно пропікається, набувають хрусткої скоринки та глянсового полиску. Технологія PlusSteam подбає про консервацію. Помістіть банки в духовку (заповнені або порожні), а піч простерилізує посуд. Створюйте кулінарні шедеври завдяки запіканню за 50–100 °C. Так ви збережете смак і корисні властивості овочів і фруктів.

 2. Електроплити з технологією SurroundCook

  У духовій шафі розташований вентилятор, що забезпечує рівномірну циркуляцію повітря й тепла. Більше не потрібно перевертати продукти або міняти місцями листи: блюдо обсмажиться з усіх боків без зайвих зусиль з вашого боку. Плити обладнані електронними датчиками залишкового тепла і знімними дверцятами духовки. Ви безпомилково визначите, коли техніка охолоне і від'єднаєте елементи, щоб ретельно вимити піч.

Як доглядати за електричною плитою Electrolux

 • Протирайте електроплиту та духовку після кожного приготування, як тільки вона охолоне. Це не потребує багато часу, зате вбереже від більш стійких забруднень.
 • Не використовуйте порошки та абразивні, металеві губки та щітки, щоб не подряпати поверхню.
 • Якщо капнули чимось солодким, змивайте відразу, інакше рідина пригорить.
 • Не використовуйте алюмінієвий або мідний посуд. Під час експлуатації частинки матеріалів осідають на поверхні електроплити, пошкоджуючи склокераміку.
Детальніше