Холодильники

Розмістіть продукти, які ви закупили на тиждень, у просторому, стильному холодильнику. Або збережіть місце завдяки моделі, що встановлюється під робочу поверхню.

Рекомендовані продукти

4,6

4,6(14  Відгуки )

Технологія DynamicAir підтримує стабільну температуру всередині холодильника. Вона забезпечує циркуляцію холодного повітря в холодильнику, тому навіть при відкриванні дверцят продукти будуть захищені від нагрівання. Більше ефективне збереження продуктів.
4,9

4,9(14  Відгуки )

Насолоджуйтеся смачними овочами завдяки ящику Humidity Control. Керуючи вологою в повітрі, він створює найкраще середовище для зберігання продуктів. Закриття отворів створює ідеальне середовище для зберігання трав і зелені, в той час, як відкриття отворів забезпечує оптимальне зберігання.
5

5(2  Відгуки )

Зберігайте продукти максимально свіжими, ніби ви щойно придбали їх, з холодильником 600 MultiFlow. Наша технологія забезпечує циркуляцію холодного повітря для підтримання стабільної температури. Цей процес охолодження краще зберігає продукти та попереджає їхнє висихання.

Індивідуальний дизайн для вашої зручності

Холодильник CustomFlex® відкриє перед вами нові горизонти зручності. Ви зможете пристосувати його унікальну систему зберігання під свої потреби, пересунувши ящики і лотки для найбільш оптимального використання вільного простору і зручності доступу.

Холодильник з технологією CustomFlex®

  • Унікальна система зберігання з урахуванням ваших потреб
  • Відсіки, що легко рухаються, для оптимізації простору всередині холодильника
  • Нові ідеї, свіжі продукти - кожен раз

Знайдіть холодильну камеру, яка задовольнить ваші потреби

Виберіть холодильник, що відповідає вашим кулінарним звичкам. Наші поради з вибору познайомлять вас з різними розмірами холодильників, їх розумними функціями та класами енергоспоживання.