Віконні пилососи

Коли ти не бачиш нічого зайвого, ти бачиш усе. Насолоджуйтесь безтурботністю та чистотою своєї оселі з новими віконними пилососами Electrolux WELLS7.

Миття вікон ― нудна й трудомістка справа. Спростити процес допоможе портативний прилад нового покоління. Пилосос для вікон «Електролюкс» дбайливо очистить скло, дзеркала, плитку, душову кабіну, не залишаючи розводів і плям.

Типи пилососів для миття вікон

Не плутайте ручний склоочисник з мийним пилососом. У приладів різні сфери застосування. Головна функція мийного пилососа ― вологе прибирання всього будинку. Просто в деяких моделях є насадки для чищення вікон. Портативний віконний пилосос призначений безпосередньо для догляду за склом. Існують роздільні моделі та комбіновані.

 1. Роздільні прилади

  У першому випадку для чищення скла знадобиться розпилювач із насадкою для чищення і пилосос для миття вікон. Тандем працює наступним чином:

  • Підготуйте мийний розчин. Спеціальний засіб йде в комплекті з портативним гаджетом (також продається окремо). Змішайте речовину з водою відповідно до інструкції.
  • Налийте отриманий розчин у розпилювач і нанесіть його на скло.
  • Очистіть поверхню насадкою з мікрофіброю.
  • Видаліть залишки засобу склоочисником.
 2. Комбіновані прилади

  Комбінований віконний пилосос виконує повний цикл очищення за один раз. Апарат влаштований таким чином, щоб одночасно розпорошувати розчин, очищати поверхню і видаляти відпрацьовану рідину. Принцип роботи:

  • підготуйте мийний засіб і залийте в резервуар;
  • піднесіть гаджет до забрудненої поверхні, увімкніть режим фарборозпилювача й розпорошіть очисний розчин;
  • переведіть апарат у режим пилососа і зберіть рідину зі скла.

Переваги ручних пилососів «Електролюкс»

 1. Мобільність. Мініпилосос для вікон важить близько 1 кг. Прилад легко тримати навіть на витягнутій руці. Гаджет можна рухати в різних напрямках, не боячись протікання: зверху-вниз або горизонтально.
 2. Відсутність шнура. Бездротовий пристрій працює на батареї. Заряду акумулятора вистачає на 90 хвилин безперервного користування. Якщо необхідна підзарядка, на віконному пилососі засвітиться блакитний індикатор.
 3. Багатофункціональність. Прилад підходить для догляду за скляними, дзеркальними поверхнями, кахлем. Працює практично безшумно, а завдяки каучуковим "лезам" не залишає розводів.

Комплектація та аксесуари

У стандартну комплектацію ручних пилососів входить пристрій, розпилювач із насадкою з мікрофібри, миючий засіб і склоочисник.

Додаткові аксесуари:

Пилосос для вікон «Електролюкс» полегшить побутові роботи і перетворить миття скла на захопливий процес.

Детальніше