Бездротові пилососи

Неймовірно стильні і компактні бездротові пилососи для будинку Electrolux. Акумуляторні пилососи не тільки виглядають стильно, але і володіють високою потужністю і маневреністю. Прибирайте без труднощів тверді поверхні, килими і навіть меблі.

Акумуляторні пилососи ― портативні та легкі гаджети, які працюють без під’єднання до мережі. Спочатку пристрої створювалися для поверхневого прибирання, проте сучасні моделі «Електролюкс» не поступаються за функціональністю традиційним пилососам. Побутова техніка нового покоління впорається з крихтами, дрібним сміттям, шерстю тварин й іншими забрудненнями. З бездротовим пилососом прибирати вдома набагато простіше та приємніше.

Принцип роботи бездротового пилососа

Ергономічні пристрої виглядають футуристично. У них немає громіздкого корпусу, мережевого шнура й довгого гофрованого шланга. Зовні портативний пилосос нагадує швабру. Вгорі, на довгому руків'ї, розташовані кнопки управління. Внизу знаходиться щітка-ролик, яка підлаштовує розташування щетинок для прибирання гладких і ворсистих поверхонь, мотор, пилозбірник. У комплект входять змінні насадки для очищення важкодоступних місць.

Пилососи на акумуляторі оснащені інноваційною системою фільтрації повітря. Сміття надійно утримується всередині мішка і не потрапляє назад у приміщення в процесі повітрообміну. Залежно від моделі, заряду батареї під час роботи на мінімальній потужності вистачає від 21 до 80 хвилин. Коли закінчується запас акумулятора, засвічується блакитний індикатор. Середня тривалість зарядки ― 4-6 хвилин. З таким пристроєм легко впораються навіть діти й люди похилого віку.

Характеристики пилососів на акумуляторі «Електролюкс»

Фірма Electrolux пропонує дві лінійки портативних пилососів, які забезпечать чистоту у вашому домі.

 1. Моделі вертикального типу

  Так звані пилососи-швабри. Відрізняються гарною маневровістю і регульованою ручкою. Ще один бонус ― можливість самостійного вертикального паркування. Залиште пристрій на місці, і він збереже задане положення без коливань і падінь. Є гаджети з мініпилозбірником об'ємом 0,3 л, а є більші варіанти, які вміщують до 0,7 л сміття.

 2. Моделі «2 в 1»

  Універсальні бездротові пилососи з довгою знімною рукояткою. Пристрої використовуються в стандартному вигляді або як портативні гаджети. Для цього необхідно від'єднати ручний блок, яким зручно очищати меблі, кухонні поверхні й автомобільний салон. Моделі «2 в 1» мають маневровість у діапазоні 180 градусів, функцію самоочищення щітки та довговічну літієву батарею. Обсяг пилозбірника в бездротових пристроях ― 0,5 л.

Переваги акумуляторних пилососів

 1. Мобільність. Вертикальний пристрій вільно переміщується в будинку і не залежить від розташування розеток. Ручний пилосос не має шнура і працює від вбудованого акумулятора, який заряджається після прибирання. Пристрій підходить для чищення автосалону, тому можна не витрачатися на окремий гаджет.
 2. Легкість. Вага сучасних моделей бездротових пилососів не перевищує 3 кг. Приладом зручно керувати та легко діставати до важкодоступних місць. Зокрема, щоб позбутися від пилу на антресолях, шторах, карнизах, полицях і високих шафах.
 3. Компактність. Більше не треба тягти за собою важкий агрегат і чіплятися за шнур або довгий шланг. Габарити пилососа на акумуляторі трохи більші за швабру. Його можна зберігати в шафі, за дверима або в розкладному дивані. Також в комплект входить петелька для підвішування пристрою.
 4. Потужність. На перший погляд здається, що традиційний пилосос потужніший. Однак для поглинання пилу йому потрібен довгий шланг, що вимагає більше зусиль. У бездротовому пилососі сміття відразу потрапляє в колбу, тому велика потужність не потрібна. В середньому 100 аероват для акумуляторних моделей ― те саме, що 200 для звичайних пристроїв.
 5. Дизайн. Завдяки стильному зовнішньому вигляду та широкій палітрі відтінків пристрій гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.

У каталозі Electrolux представлені бюджетні моделі та варіанти середньої цінової категорії. Акумуляторний пилосос стане незамінним помічником вдома. Потіште себе та своїх близьких.

Детальніше