Плити

Підберіть плиту, яка відповідатиме вашим потребам. Якщо ви готуєте велику кількість страв, ми пропонуємо подвійні духові шафи. Обирайте між легкими в чищенні електричними поверхнями та швидкими й точними індукційними варильними поверхнями.

Плити SteamBake

Ідеально підходить для випікання хліба та тіста

Безпечна та зручна пастеризація консервації

Сушіть овочі та фрукти при низьких температурах, зберігаючи їх смак і консистенцію

Ідеально підходить для запікання м'яса при низьких температурах, зберігаючи вітаміни та натуральний смак

Пара SteamBake

  • Бездоганний результат випікання риби, м’яса, тортів і навіть хліба завдяки парі. Порівняйте результат випічки без пари і з парою.

Рекомендовані продукти

5

5(2  Відгуки )

На додаток до стандартного набору функцій в кухонній плиті є SteamBake: пара додасть домашньому хлібу більш насичений колір, забезпечить більш глянцеву поверхню, більш хрустку скоринку і м'яку, чудову текстуру. Готуєте свіжий хліб? Ця кухонна плита забезпечить рівномірне пропікання і чудовий результат.
4,9

4,9(24  Відгуки )

Ретельна конструкція цієї плити полегшує огляд стану готування для всіх страв – тих, що готуються на грилі, у духовій шафі або на варильній поверхні. Шухляду цієї плити легко підтримувати в чистоті завдяки інноваційному матеріалу приладу.
4,7

4,7(36  Відгуки )

На додаток до стандартного набору функцій в кухонній плиті є SteamBake: пар додасть домашньому хлібу більш насичений колір, забезпечить більш глянцеву поверхню, більш хрустку скоринку і м'яку, чудову текстуру. Чи готуєте свіжий хліб? Ця кухонна плита забезпечить рівномірне пропікання і чудовий результат.

Ідеальна плита для ваших потреб

Знайдіть плиту, яка допоможе вам досягти найкращих результатів. Electrolux пропонує широку лінійку плит, які підійдуть і любителям поворожити за плитою, і досвідченим шеф-кухарям з великими професійними амбіціями.