Сушильні машини

Виберіть кращу сушильну машину для делікатного догляду за одягом. Моделі Electrolux економно витрачають електроенергію і дбайливо сушать речі навіть із найніжнішої тканини, включно із шерстю та шовком.

Для речей, що мають значення

Подовжте строк експлуатації свого одягу та піклуйтесь про планету разом з Electrolux PerfectCare.

Дізнатися більше

Сушильний барабан PerfectCare 600 з системою SensiCare

Система SensiCare підбирає час сушіння і рівні вологості для кожного завантаження. Безкомпромісний догляд за одягом, що економить час і енергію.

PerfectCare 600 з технологією SensiCare

PerfectCare 600 з технологією SensiCare

 • Система SensiCare: датчики вимірюють вологість і коригують час сушіння.
 • Відкладення запуску: запускайте сушку, коли вам зручно.
 • Повністю реверсивні дверцята: дозволяє коригувати позицію дверцят для оптимального результату.

PerfectCare 800 - система дбайливого сушіння із технологією DelicateCare

Система DelicateCare підбере для догляду за тканиною потрібні температуру і руху. Властивості одягу будуть збережені. Вовняні вироби сушаться без усадки* і без втрати форми.

*Відсутність усадки вовни, що можна порівняти з сушінням в розправленому вигляді.

PerfectCare 800 з технологією DelicateCare

PerfectCare 800 з технологією DelicateCare

 • Система DelicateCare: програми, спеціально розроблені для різних типів тканин, дозволяють зберегти їх форму і властивості.
 • Система SmartSense: точність сушіння кожного завантаження.
 • Система GentleCare: температура сушіння знижена вдвічі.

Рекомендуємо

4,9

4,9 (34 Відгуки)

Наша відмінна сушильна машина PerfectCare 600 з системою SensiCare визначає рівень вологи кожного завантаження за допомогою спеціальних датчиків та відповідно регулює час сушіння. Це означає, що навіть найменше завантаження ніколи не піддаватиметься надмірному нагріванню.

 • SensiCare
4,8

4,8 (12 Відгуки)

Одяг зберігатиме чудовий вигляд з системою DelicateCare у нашій сушильній машині PerfectCare 800. Вона налаштовує відповідну температуру для одягу, у той час як рух барабану регулюється відповідно до типу тканини.

 • OptiSense
 • HeatPump
5

5 (3 Відгуки)

Ми розробили інноваційну сушильну машину PerfectCare 900 з системою GentleCare, щоб одяг довше залишалася новим. Завдяки сушінні одягу при температурі майже вдвічі меншою, ніж у звичайних сушильних машинах, ваші тканини ніколи не будуть піддаватися зайвому нагріванню.

 • Внутрішнє освітлення
 • GentleCare
 • DelicateCare
 • CycloneCare

Технологія 3DSense для точного сушіння

Відкрийте для себе неперевершене сушіння з нашою унікальною технологією 3DSense. Вона сканує вглиб тканини та автоматично налаштовує параметри для рівномірного результату сушіння. Від шовку до вовни — усі тканини матимуть чудовий вигляд та залишаться приємними на дотик. Навіть пуховики будуть захищені, зберігаючи тепло на 30% краще, ніж при сушіння на повітрі.

Дізнатися більше

Професійна технологія HeatPump

Дозволяє досягти відмінних результатів при роботі з будь-якими типами тканин, навіть з делікатними вовняними виробами. Фактично, сушильний барабан працює при температурі на 25 ° С нижче, ніж стандартні машини. Технологія HeatPump працює як холодильник, тільки навпаки.

Управління часом сушіння

За допомогою системи Time Manager можна зменшити час сушіння на 40%. На просушування 2 кг одягу буде потрібно всього 35 хвилин.

Знайдіть сушильну машину на кожен день

У цьому розділі ви знайдете поради про те, що треба враховувати, вибираючи сушильну машину, і огляд наших ключових технологій. Ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір, і ваш одяг завжди буде мати бездоганний вигляд!

Подивитися поради щодо вибору

Сушильні машини Electrolux

Сушильна машина полегшить виконання домашньої рутини і звільнить час, який зазвичай доводиться витрачати на розвішування мокрої білизни, і місце для сушіння. Побутова техніка «Електролюкс» швидко висушить одяг, не пошкоджуючи його форму та фактуру. Пристрій працює економно і дбайливо доглядає за делікатними тканинами, зокрема із шовку і вовни.

Характеристика машинок для сушіння білизни

Головна перевага сушильних апаратів Electrolux ― технологія 3DSense. Система сканує тканини й автоматично налаштовує програму. Коли залишкова вологість досягає заданого рівня, цикл завершується.

Функція Time Manager допоможе керувати часом сушінння і запускати її у зручний момент. Наприклад, якщо завантажити 2 кг одягу, ви скоротите тривалість циклу до 40%, а через 35 хвилин речі будуть готові. Завдяки якісному догляду улюблений одяг прослужить довше.

Програми сушіння

Сушильні машини Electrolux забезпечили стандартними програмами для бавовняних, синтетичних, мереживних, джинсових виробів. Також є додаткові режими для сушіння верхнього одягу, делікатних матеріалів, ковдр, подушок, домашнього текстилю.

Стандартна робоча температура барабана на 25 градусів нижча, ніж у інших приладів. Наприклад, за сушіння курток і пуховиків вироби збережуть на 30% більше тепла. Волокна тканин не псуються, не пересушуються і не перегріваються. Деякі речі розгладжуються настільки, що після сушіння в барабані вам не знадобиться праска. Також є функція інтенсивного просушування, яка дозволяє за короткий проміжок часу висушити навіть дуже мокрі речі.

Моделі сушарок Electrolux

Компанія випускає пристрої двох видів.

 1. Сушильна машина з тепловим насосом

  Моделі з тепловим насосом автоматично визначають вагу і вологість речей, підбирають температуру і тривалість циклу, виходячи з типів тканин. Клас енергоспоживання ― А++ і А+++. Максимальний обсяг завантаження ― 8-9 кг, залежно від габаритів техніки. Глибина ― понад 60 см. Моделі оснащені інверторним двигуном і сучасним програмним забезпеченням.

  Доступні програми:

  • DelicateCare. Програма самостійно підбирає температуру повітря і рух барабана для конкретних виробів. Можете не турбуватися, що вовняний одяг сяде або деформується.
  • SmartSense. Система безпомилково визначає рівень вологості речей, тому запускає оптимальний режим сушіння. Одяг висихає рівномірно і не перегрівається.
  • GentleCare з технологією Heat Pump. Відрізняється безпечною температурою повітря. Завдяки цьому волокна менше пошкоджуються.
  • SensiCare. Програми для змішаних завантажень і постільної білизни дозволяють рівномірно висушити багато речей без збільшення кількості циклів. Ви заощадите і час, і електроенергію.
 2. Сушильна машина конденсаційного типу

  У таких пристроях вологе повітря рухається в барабані циклічно. Волога збирається в спеціальний резервуар, який потрібно періодично спорожнювати. Машинки споживають більше електроенергії, ніж із тепловим насосом, і належать до класу В. Максимальний обсяг завантаження ― 7-8 кг, залежно від моделі. Глибина ― 46-60 см і більше. Є сушарки-автомат з інверторним двигуном і асинхронним.

  Основні програми:

  • SensiCare. Система підбере необхідний час сушіння і рівень вологості для кожного завантаження. Економний режим ніяк не впливає на якість роботи, дбайливо доглядаючи за волокнами тканин.
  • Delicate. Завдяки цій функції барабанна сушка підходить для делікатних матеріалів.

Додаткова опція: можливість встановити дверцята барабана в чотирьох положеннях (зверху, знизу чи з боків).

Всі моделі «Електролюкс» об'єднує висока якість, надійність і сучасні технології. Скористайтеся порадами щодо вибору, щоб купити оптимальний варіант і довірити гардероб кращій сушильній машині Electrolux.

Читати ще