Виберіть сушильну машину

Унікально дбайливе сушіння вашого гардеробу. Сушильні машини PerfectCare: відкрийте для себе неперевершені результати сушіння.

Огляд функцій сушильних машин

Унікальні датчики глибоко сканують тканину для рівномірного результату сушіння
 • Функція SensiCare
 • Функція GentleCare
 • Wi-Fi підключення до смартфону*
 • Функція DelicateCare
 • CycloneCare - 3DSense
Цикли адаптовані до тканин, щоб зберігати стан та функціональність.
 • Функція SensiCare
 • Функція GentleCare
 • Wi-Fi підключення до смартфону*
 • Функція DelicateCare Steam*
 • Функція DelicateCare
Одяг сушиться за вдвічі меншої температури
 • Функція SensiCare
 • Функція GentleCare
Датчики вимірюють вологість і відповідно регулюють час висихання
 • Функція SensiCare

*Доступно лише для деяких продуктів

Наше найбільш інтелектуальне рішення

Серія 900 з функцією CycloneCare

5

5(3)

EW9H188SCU

Функція CycloneCare з технологією 3DSense забезпечить гардеробу виключно дбайливий догляд. Тепер доступне рівномірне сушіння делікатних шовкових сорочок, вовняних светрів та товстих курток. Система барабанного сушіння забезпечує дбайливий догляд за тканиною.

Наша найпопулярніша модель

Серія 800 з функцією DelicateCare

5

5(62)

EW8H259STU

Функція DelicateCare точно підбере для одягу потрібну температуру та рухи барабана, що підходять саме для конкретної тканини. Результат? Речі отримують оптимальний догляд - навіть якщо раніше вам навіть не спадало на думку сушити їх у барабані.

Інтелектуальний догляд за одягом

Завдяки керуванню моделлю із застосунку вам більше не доведеться шукати в Інтернеті інструкції щодо оптимального прання та сушіння вашого одягу. Програма My Electrolux Care рекомендує найкращу програму для ваших речей і відправить її безпосередньо в машину.

 

Для речей, що мають значення

Подовжте строк експлуатації свого одягу та піклуйтесь про планету разом з Electrolux PerfectCare.

Дізнайтесь більше про наші сушильні машини

Під час вибору потрібної сушильної машини корисно знати, що сушильні машини мають різні функції та сфери застосування. Спеціальні програми та технології дозволяють сушильній машині дбайливіше доглядати ваші речі. Ознайомтеся з порадами щодо вибору, щоб знайти потрібну вам сушильну машину.

 

Професійна технологія HeatPump

Дозволяє досягти відмінних результатів при роботі з будь-якими типами тканин, навіть з делікатними вовняними виробами. Фактично, сушильний барабан працює при температурі на 25 °С нижче, ніж стандартні машини. Технологія HeatPump працює як холодильник, тільки навпаки.

Сушильні машини Electrolux

Сушильна машина полегшить виконання домашньої рутини і звільнить час, який зазвичай доводиться витрачати на розвішування мокрої білизни, і місце для сушіння. Побутова техніка «Електролюкс» швидко висушить одяг, не пошкоджуючи його форму та фактуру. Пристрій працює економно і дбайливо доглядає за делікатними тканинами, зокрема із шовку і вовни.

Характеристика машинок для сушіння білизни

Головна перевага сушильних апаратів Electrolux ― технологія 3DSense. Система сканує тканини й автоматично налаштовує програму. Коли залишкова вологість досягає заданого рівня, цикл завершується.

Функція Time Manager допоможе керувати часом сушінння і запускати її у зручний момент. Наприклад, якщо завантажити 2 кг одягу, ви скоротите тривалість циклу до 40%, а через 35 хвилин речі будуть готові. Завдяки якісному догляду улюблений одяг прослужить довше.

Програми сушіння

Сушильні машини Electrolux забезпечили стандартними програмами для бавовняних, синтетичних, мереживних, джинсових виробів. Також є додаткові режими для сушіння верхнього одягу, делікатних матеріалів, ковдр, подушок, домашнього текстилю.

Стандартна робоча температура барабана на 25 градусів нижча, ніж у інших приладів. Наприклад, за сушіння курток і пуховиків вироби збережуть на 30% більше тепла. Волокна тканин не псуються, не пересушуються і не перегріваються. Деякі речі розгладжуються настільки, що після сушіння в барабані вам не знадобиться праска. Також є функція інтенсивного просушування, яка дозволяє за короткий проміжок часу висушити навіть дуже мокрі речі.

Моделі сушарок Electrolux

Компанія випускає пристрої двох видів.

 1. Сушильна машина з тепловим насосом

  Моделі з тепловим насосом автоматично визначають вагу і вологість речей, підбирають температуру і тривалість циклу, виходячи з типів тканин. Клас енергоспоживання ― А++ і А+++. Максимальний обсяг завантаження ― 8-9 кг, залежно від габаритів техніки. Глибина ― понад 60 см. Моделі оснащені інверторним двигуном і сучасним програмним забезпеченням.

  Доступні програми:

  • DelicateCare. Програма самостійно підбирає температуру повітря і рух барабана для конкретних виробів. Можете не турбуватися, що вовняний одяг сяде або деформується.
  • SmartSense. Система безпомилково визначає рівень вологості речей, тому запускає оптимальний режим сушіння. Одяг висихає рівномірно і не перегрівається.
  • GentleCare з технологією Heat Pump. Відрізняється безпечною температурою повітря. Завдяки цьому волокна менше пошкоджуються.
  • SensiCare. Програми для змішаних завантажень і постільної білизни дозволяють рівномірно висушити багато речей без збільшення кількості циклів. Ви заощадите і час, і електроенергію.
 2. Сушильна машина конденсаційного типу

  У таких пристроях вологе повітря рухається в барабані циклічно. Волога збирається в спеціальний резервуар, який потрібно періодично спорожнювати. Машинки споживають більше електроенергії, ніж із тепловим насосом, і належать до класу В. Максимальний обсяг завантаження ― 7-8 кг, залежно від моделі. Глибина ― 46-60 см і більше. Є сушарки-автомат з інверторним двигуном і асинхронним.

  Основні програми:

  • SensiCare. Система підбере необхідний час сушіння і рівень вологості для кожного завантаження. Економний режим ніяк не впливає на якість роботи, дбайливо доглядаючи за волокнами тканин.
  • Delicate. Завдяки цій функції барабанна сушка підходить для делікатних матеріалів.

Додаткова опція: можливість встановити дверцята барабана в чотирьох положеннях (зверху, знизу чи з боків).

Всі моделі «Електролюкс» об'єднує висока якість, надійність і сучасні технології. Скористайтеся порадами щодо вибору, щоб купити оптимальний варіант і довірити гардероб кращій сушильній машині Electrolux.

Детальніше