Сушильні машини

Знайдіть найкращу сушильну машину для догляду за своїм одягом — економну та дбайливу, в якій можна сушити речі навіть з ніжної тканини, включаючи вовну та шовк.

Технологія 3DSense для точного сушіння

Відкрийте для себе неперевершене сушіння з нашою унікальною технологією 3DSense. Вона сканує вглиб тканини та автоматично налаштовує параметри для рівномірного результату сушіння. Від шовку до вовни — усі тканини матимуть чудовий вигляд та залишаться приємними на дотик. Навіть пуховики будуть захищені, зберігаючи тепло на 30% краще, ніж при сушіння на повітрі.

Дізнатися більше

Надійне збереження будь-яких форм і розмірів

Наша технологія DelicateCare System регулює температуру і рухи барабана, забезпечуючи необхідний ступінь догляду. Надійне збереження якості вашого одягу. Відновлення та збереження водовідштовхуючих властивостей **.

** Ефективніше сушки на свіжому повітрі при сушінні верхнього одягу.

PerfectCare 800 з технологією DelicateCare

PerfectCare 800 з технологією DelicateCare

  • Система DelicateCare підбере потрібні температуру і рух для кожного типу тканини
  • Система GentleCare сушить одяг майже при вдвічі нижчій температурі в порівнянні зі звичайними сушильними барабанами
  • Система SensiCare підбирає час сушіння і рівні вологості для кожного завантаження

Рекомендуємо

5

5 (32 Відгуки)

Наша відмінна сушильна машина PerfectCare 600 з системою SensiCare визначає рівень вологи кожного завантаження за допомогою спеціальних датчиків та відповідно регулює час сушіння. Це означає, що навіть найменше завантаження ніколи не піддаватиметься надмірному нагріванню.

  • SensiCare
5

5 (57 Відгуки)

Одяг зберігатиме чудовий вигляд з системою DelicateCare у нашій сушильній машині PerfectCare 800. Вона налаштовує відповідну температуру для одягу, у той час як рух барабану регулюється відповідно до типу тканини.

  • OptiSense
  • HeatPump
0

0 (0 Відгуки)

Одяг зберігатиме чудовий вигляд з системою DelicateCare у нашій сушильній машині PerfectCare 800. Вона налаштовує відповідну температуру для одягу, у той час як рух барабану регулюється відповідно до типу тканини.

  • DelicateCare
  • SmartSense
  • GentleCare

Професійна технологія HeatPump

Управління часом сушіння

За допомогою системи Time Manager можна зменшити час сушіння на 40%. На просушування 2 кг одягу буде потрібно всього 35 хвилин.

Знайдіть сушильну машину на кожен день

У цьому розділі ви знайдете поради про те, що треба враховувати, вибираючи сушильну машину, і огляд наших ключових технологій. Ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір, і ваш одяг завжди буде мати бездоганний вигляд!

Подивитися поради щодо вибору