Мікрохвильові печі

Запікайте, смажте, розігрівайте та створюйте різноманітні страви в мікрохвильовій печі Electrolux. Не обмежуйте свою фантазію та економте час. Функція гриля, конвекція, сенсорне управління, конструкція соло чи вбудована модель ― виберіть ідеальну мікрохвильову піч для своєї кухні.

Читати більше

Підкреслена естетика та широкий діапазон функцій – скористайтеся всіма перевагами інноваційних технологій на вашій кухні. НВЧ-печі Electrolux з грилем, автопрограмами приготування та інтуїтивно зрозумілою панеллю управління – готуйте та розігрівайте ваші улюблені страви, не втрачаючи ані хвилини.

Мікрохвильові печі Electrolux

Важко уявити сучасну квартиру, будинок або офіс, де немає мікрохвильовки. НВЧ-печі щільно увійшли в щоденний побут і економлять час на розігріванні, запіканні та розморожуванні їжі. Пристрої бувають окремими та вбудованими. Високотехнологічні моделі мають всі необхідні функції, включно з програмами приготування оригінальних страв, грилем і конвекцією повітря. Мікрохвильовці «Електролюкс» під силу будь-які завдання.

Стандартні НВЧ-печі

Пристрої Electrolux зручні у використанні та надійні. Вбудований таймер допомагає автоматизувати приготування їжі, поки ви займаєтеся іншими справами. А найголовніше ― їжа не пригорає.

Різновиди побутової техніки:

 1. Моделі соло. Це знайомі всім мікрохвильовки, що стоять окремо від інших пристроїв. Мають найпростіші функції: розморожування, підігрів і приготування базових страв.
 2. Прилади з грилем. Пристрій обладнаний нагрівальним елементом. У такій мікрохвильовій печі їжа обсмажується, ніби на сковороді. Страви виходять соковитими із золотистою скоринкою. Гриль може бути ТЕНовим або кварцовим. У першому випадку нагрівальний елемент знаходиться або зверху, або знизу. Завдяки цьому їжа обсмажується рівномірно. Другий варіант, кварцова лампа, економніше витрачає електроенергію та обсмажує продукти в більш ощадливому режимі.
 3. Мікрохвильовка з конвекцією ― по суті, НВЧ і духовка в одному пристрої. Конструкція печі влаштована так, щоб під час готування гаряче повітря рівномірно циркулювало камерою. Їжа обсмажується з усіх боків, але, якщо перетримати, ризикуєте пересушити страву. Конвекція дозволяє не тільки запікати продукти, а й готувати десерти.
 4. Комбіновані моделі з грилем і конвекцією.

Вбудовані моделі «Електролюкс»

Пристрої поєднують функціонал мікрохвильовок і переваги вбудованої побутової техніки. Важливий нюанс: не встановлюйте піч самостійно. Довірте справу майстру, інакше анулюється гарантійний талон.

Переваги вбудованої печі:

 1. Економія простору на кухні.
 2. Естетика ― всі панелі мікрохвильовки сховані під кухонним гарнітуром і не порушують гармонії.
 3. Місткість і функціональність ― велика камера і наявність додаткових опцій.
 4. Сенсорна панель приладів, за допомогою якої легко керувати піччю і стежити за приготуванням їжі. На пристрої немає зазорів, тому кількість жиру та пилу на вбудованій печі менша, ніж на окремій.
 5. Захист від випадкового вмикання. Корисна функція для сімей з маленькими дітьми. Якщо дитина буде натискати на всі кнопки підряд, спрацює автоблокування.

Як підібрати мікрохвильовку

До вибору НВЧ-печі потрібно підходити відповідально, інакше покупка не виправдає очікувань. Обов'язково зверніть увагу на такі параметри:

 1. Тип встановлення. Для великих кухонь і просторих приміщень підійде звичайна мікрохвильова піч. Якщо простір обмежений, придивіться до вбудовуваних моделей.
 2. Габарити. Компактні мікрохвильовки з маленьким об'ємом ― оптимальний варіант для офісу. Якщо вибираєте техніку для сім'ї або професійної кухні, зупиніться на приладах із середнім або великим об'ємом.
 3. Функціональність. У лінійці Electrolux є пристрої з мінімальними можливостями (режими розігріву, розморожування) і максимальними (розігрів, розморожування, гриль, конвекція). Від кількості опцій і потужності залежить ціна й кулінарний потенціал мікрохвильовки.
 4. Тип управління. У соло-моделей механічний контроль.

Модернізовані пічки (з грилем, конвекцією) відрізняються сенсорним і кнопковим управлінням.

У Electrolux широкий модельний ряд пристроїв з різними функціями. Вартість приладів залежить від моделі, потужності, матеріалів та опцій. Підберіть мікрохвильовку, яка відмінно впишеться в інтер'єр кухні, бюджет і стане вірною помічницею в приготуванні здорової та смачної їжі.

Детальніше