Двокамерні холодильники

Завдяки Intelligent No Frost продукти, зберігаються довше, зберігають вологу, поживні речовини і вітаміни

Рекомендовані продукти

4,7

4,7(19  Відгуки )

Насолоджуйтеся свіжими, ніби щойно з ринку, продуктами через 7 днів з холодильником-морозильником 600 TwinTech®. Він відокремлює повітря, що циркулює навколо морозильника, від повітря в холодильнику, підтримуючи постійні рівні вологості та температури. Він навіть попереджає накопичення льоду для цілковитого піклування про продукти.
5

5(7  Відгуки )

Ми спеціально розробили ящик для овочів MaxiBox, щоб забезпечити відмінне зберігання навіть найбільших інгредієнтів у вашому холодильнику. Це означає, що ви можете організувати свій простір легко і ефективно. Ви можете зберігати все з легкістю, від мішків з картоплею до кавуна.
4,6

4,6(8  Відгуки )

Завдяки вбудованому в холодильник-морозильник дозатору кубиків льоду, колотого льоду та охолодженої фільтрованої води ви завжди зможете розраховувати на прохолодний освіжаючий напій.

Тривале збереження свіжості

Уявіть собі холодильник з морозильною камерою, який довго зберігає свіжість і смак овочів і фруктів. Наша технологія TwinTech® з подвійною системою охолодження підтримує ідеальну вологість і температуру зберігання продуктів. Вона забезпечує необхідний рівень вологості в холодильнику для максимальної свіжості продуктів і одночасно сушить повітря в морозильній камері, перешкоджаючи утворенню паморозі.

Холодильник з морозильною камерою і технологією TwinTech®

Холодильник з морозильною камерою і технологією TwinTech®

  • TwinTech® зберігає повітря і вологість на ідеальному рівні, щоб забезпечити свіжість продуктів
  • Бакалія зберігає свою свіжість і текстуру набагато довше завдяки незалежним систем повітряного охолодження
  • Технологія NoFrost виключає необхідність розморожування

Холодильники з морозильною камерою на кожен день

Знайдіть холодильник з морозильною камерою, відповідний вашим кулінарним і споживчим звичкам. Наше керівництво по покупці розповість про різні розміри холодильників з морозильною камерою, їх розумних функціях і класах енергоспоживання, щоб ви могли знайти кращий варіант для себе.