Intelligent No Frost

Двокамерні холодильники

Завдяки Intelligent No Frost продукти, зберігаються довше, зберігають вологу, поживні речовини і вітаміни

Рекомендовані продукти

4,8

4,8 (21 Відгуки)

Насолоджуйтеся свіжими, ніби щойно з ринку, продуктами через 7 днів з холодильником-морозильником 600 TwinTech®. Він відокремлює повітря, що циркулює навколо морозильника, від повітря в холодильнику, підтримуючи постійні рівні вологості та температури. Він навіть попереджає накопичення льоду для цілковитого піклування про продукти.

4,9

4,9 (8 Відгуки)

Ми спеціально розробили ящик для овочів MaxiBox, щоб забезпечити відмінне зберігання навіть найбільших інгредієнтів у вашому холодильнику. Це означає, що ви можете організувати свій простір легко і ефективно. Ви можете зберігати все з легкістю, від мішків з картоплею до кавуна.

4,6

4,6 (7 Відгуки)

Завдяки вбудованому в холодильник-морозильник дозатору кубиків льоду, колотого льоду та охолодженої фільтрованої води ви завжди зможете розраховувати на прохолодний освіжаючий напій.

Тривале збереження свіжості

Уявіть собі холодильник з морозильною камерою, який довго зберігає свіжість і смак овочів і фруктів. Наша технологія TwinTech® з подвійною системою охолодження підтримує ідеальну вологість і температуру зберігання продуктів. Вона забезпечує необхідний рівень вологості в холодильнику для максимальної свіжості продуктів і одночасно сушить повітря в морозильній камері, перешкоджаючи утворенню паморозі.

Холодильник з морозильною камерою і технологією TwinTech®

Холодильник з морозильною камерою і технологією TwinTech®

  • TwinTech® зберігає повітря і вологість на ідеальному рівні, щоб забезпечити свіжість продуктів
  • Бакалія зберігає свою свіжість і текстуру набагато довше завдяки незалежним систем повітряного охолодження
  • Технологія NoFrost виключає необхідність розморожування

Холодильники з морозильною камерою на кожен день

Знайдіть холодильник з морозильною камерою, відповідний вашим кулінарним і споживчим звичкам. Наше керівництво по покупці розповість про різні розміри холодильників з морозильною камерою, їх розумних функціях і класах енергоспоживання, щоб ви могли знайти кращий варіант для себе.

Подивитися поради щодо вибору