Духові шафи

Духові шафи Electrolux поєднують в собі привабливий дизайн і професійні технології, такі як різні режими приготування з паром, термосушкою та конвекцією.

 

Виберіть категорію

або скористайтеся порадами з вибору

Розширюйте горизонти своїх кулінарних можливостей з духовими шафами Electrolux. Синергія парової та теплової обробки, готові алгоритми приготування, термощуп та збільшений вентилятор UltraFanPlus – духова шафа допоможе розкрити нові грані смаку ваших улюблених страв. 

SteamBake для смачної випічки

Функція SteamBake дозволяє вдома створювати випічку як у професійних пекарнях одним натисненням кнопки. Волога дозволяє тісту повністю піднятися, створюючи чудову м'яку серединку, в той час як сухе тепло створює яскраву, хрустку скоринку. Насолоджуйтесь не лише смачною випічкою, але й смаженою куркою та рибою. 

Духова шафа 600 SteamBake

Духова шафа 600 SteamBake

  • list-circle Легке очищення з AquaClean
  • list-circle Точні налаштування зі світлодіодним дисплеєм з таймером
  • list-circle Рівномірне готування з функцією Multilevel

Що таке пара

Пара - секретний інгредієнт шеф кухарів у приготуванні найсмачніших страв. Тепер ви можете готувати вдома як професіонал в духовці з парою від Electrolux.

Знайдіть духову шафу, яка задовольнить ваші потреби

Незалежно від того, чи шукаєте ви духову шафу, що полегшить приготування їжі кожного дня, або для більш амбітних кулінарних пошуків, Electrolux має необхідне рішення для вас.

Дивіться поради з вибору