Відкрийте для себе

Сушильні машини

Безпечно для делікатних тканин

Подаруйте своїм найделікатнішим, найулюбленішим речам неперевершену м'якість. Наша технологія DelicateCare адаптує програму прання відповідно до кожної тканини для кращого результату сушіння та максимального догляду — навіть за вовною і шовком. Технологія оптимізує швидкість та обертання барабану, виходячи з потреб тканини. Крім того, вона захищає одяг від утворення зморшок, оскільки напрям обертання барабану регулярно змінюється.

Жодної усадки порівняно із сушінням у розправленому вигляді

Сертифікат Woolmark Blue гарантує безпечне сушіння вовняних виробів з етикеткою «тільки ручне прання» в сушильній машині DelicateCare. Запатентована програма для вовняних виробів регулює рух барабана, щоб захистити речі. Вироби зсідаються значно менше, порівняно із сушінням у розправленому вигляді, завдяки чому ви зможете носити свій джемпер багато років.

Сорочка, яка наполовину гладенька, а наполовину пом'ята, аби показати потужність пральної машини з парою

Надайте одягу свіжості за допомогою пари

Позбудьтеся необхідності хімчистки та вдихніть нове життя у ваш улюблений одяг з системою SteamSystem. Вона усуває зморшки і поглинає запахи всього за 15 хвилин, і ваш одяг виглядатиме та відчуватиметься, як новий. Ця система ідеально підходить, коли вам потрібно виглядати якнайкраще за короткий час.

Сушильна машина DelicateCare

DelicateCare підбирає цикл сушіння індивідуально для кожної тканини для забезпечення найкращого догляду — навіть за такими делікатними тканинами, як шовк.

Сушильна машина Electrolux DelicateCare

Сушіть шовк у DelicateCare

Тепер можна впевнено сушити навіть найделікатніші шовкові речі. Програма для шовку сушильної машини DelicateCare піклується про форму вашого шовку так само, як натуральне сушіння або хімчистка*. Її низькі температури і ніжні рухи барабана пристосовуються до кожної речі, аби ви завжди могли бути впевнені у найлагіднішому догляді за вашим одягом.

*Дослідження WFK-Institut für Angewandte Forschung GmbH номер WL 7112/14

Догляд, підібраний індивідуально для кожного завантаження

Наші сушильні машини з технологією OptiSense гарантують максимально лагідний догляд за вашим одягом. Датчики автоматично регулюють час циклу в залежності від розміру завантаження. Це означає, що цикл закінчується, як тільки одяг готовий. І ви ніколи не витрачатимете енергію на надмірне сушіння. З технологією OptiSense наші сушильні машини так само дбають про довкілля, як і про ваш одяг.

Продуктивність протягом усього терміну служби

З гарантією 10 років на двигун ми впевнені, що наші сушильні машини служитимуть довго. В інверторному двигуні не використовуються щітки, як у інших двигунах. Це зменшує тертя для збільшення терміну служби і меншого обсягу руху. Крім того, система EcoFlow захоплює навіть найменші частинки ворсу під час сушіння. Це зменшує споживання енергії і забезпечує максимальну продуктивність протягом усього терміну служби.

Пісочний годинник

Швидке сушіння

Якщо ви думаєте, що у вас немає часу на сушіння, сушильні машини Electrolux можуть запропонувати декілька рішень. TimeManager дозволяє скоротити час сушіння до 40%, отримуючи при цьому неймовірні результати. Крім того, завжди гарантується найкоротший час сушіння, оскільки датчики регулюють тривалість відповідно до завантаження. Тому у вас буде одяг, який ви хочете, тоді, коли ви цього хочете.