Вакуумний пакувальник KBV4X

0

0 (0 Відгуки)

Electrolux - Вакуумний пакувальник - KBV4X

Посилюйте аромат та збережіть вологу завдяки готуванню «sous-vide»

Розкрийте свою творчість вдома і використовуйте наш вакууматор, щоб зберегти смак. Пакування продуктів під вакуумом видаляє повітря, утримуючи вологу та підсилюючи смаки. Продукти зберігають свою текстуру, смак і навіть поживні речовини. Для смачного результату.

Electrolux - Вакуумний пакувальник - KBV4X

Замаринуйте менш, ніж за десять хвилин

Наш вакууматор означає, що більше не потрібно маринувати продукти годинами для приготування смачних страв. Одне натиснення кнопки і пристрій для вакуумування замаринує продукт менш, ніж за десять хвилин. Він зберігає природний смак продукту, «проштовхуючи» маринад всередину м’яса та посилюючи його аромат.

Вакуумування зберігає свіжість продуктів

Насолоджуйтеся стравами довше з вакууматором. Завдяки видаленню всього повітря з пакета продукт всередині нього зберігається набагато довше, ніж при звичайному зберіганні, — цей спосіб може навіть збільшити втричі термін придатності деяких продуктів. Продукти залишаються свіжими, що означає менше відходів та більше вибору.

Вакуумуйте, готуйте sous-vide, вражайте

Готуйте як професійний шеф-кухар методом «sous-vide» з нашим вакууматором. Він дозволяє готувати такі продукти, як стейки, роблячи м'ясо м’яким та ніжним. Страви не висихають, а смаки підсилюються, завдяки чому ви можете створювати кулінарні шедеври.

Збережіть корисні речовини, помістивши інгредієнти під вакуумом у скляні банки

Збережіть корисні речовини, помістивши інгредієнти під вакуумом у ці зручні скляні банки – просто поставте їх у шухляду та оберіть максимальний вакуум. Нарешті ви можете зберігати та захищати поживні речовини в стравах, використовуючи скляні банки, а також пластикові пакети.

Технічна специфікація

Ключові характеристики
 • Колір: Black/Stainless steel with antifingerprint
 • Розміри для вбудовування: 139x560x550
 • Внутрішній розмір ящика, мм: 72x408x276
 • Максимальний розмір вакуумного пакета, мм: 350x250
 • Особливості: Маринування / рідини, Високий ступінь вакуумування, Середній ступінь вакуумування, Низький ступінь вакуумування, Час пакування
 • Корисний об'єм ящика, л: 8
 • Номінальна напруга, В: 220/240
Документи по продукту
Деталі
Продуктивність
 • Корисний об'єм ящика, л: 8
Установка
 • Колір: Black/Stainless steel with antifingerprint
 • Розміри для вбудовування: 139x560x550
 • Внутрішній розмір ящика, мм: 72x408x276
 • Максимальний розмір вакуумного пакета, мм: 350x250
Інше
 • Номер продукту (PNC): 947 727 450
 • Особливості: Маринування / рідини, Високий ступінь вакуумування, Середній ступінь вакуумування, Низький ступінь вакуумування, Час пакування
 • Номінальна напруга, В: 220/240
Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Вам може сподобатися

Electrolux - Вакуумний пакувальник - EVD14900OX
Вакуумний пакувальник

Шухляда для вакуумізації дозволяє використовувати професійні вакуумні технології у вашому власному будинку та створювати виняткові аромати - відкриваючи абсолютно новий асортимент кулінарних можливостей.

Electrolux - Вакуумний пакувальник - E4VS1-4AG
Вакуумний пакувальник Sous Vide

Вакуумний пакувальник Create збереже свіжі і приготовані продукти довше, зберігаючи всі поживні властивості інгредієнтів.

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини та аксесуари для вашої техніки в нашому офіційному магазині і замовляйте їх доставку прямо до вашої двері.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад