Інтуїтивне приготування по-шведські

В Швеції ми розробляємо настільки інтуїтивну техніку, що вона все робитиме за вас

Вам залишається просто насолоджуватись приготуванням страв, чудовим смаком та можливістю проводити більше часу з тими, кого ви любите.

Дізнатися більше

Техніка, що дарує іскру творчості

З нашими духовими шафами ви можете бути впевнені в ідеальному приготуванні. Завдяки парі, вбудованому термощупу і декільком встановленим програмам, вам залишається тільки насолоджуватися процесом приготування, а духова шафа все зробить за вас.

Найшвидший шлях до смаку

Індукційна технологія забезпечує швидке нагрівання, негайно реагує на посуд, полегшує миття і при цьому безпечна. Завдяки більш швидкому нагріванню в порівнянні з іншими видами варильних панелей вона дозволяє швидше почати готувати.

Готуйте сміливо

Electrolux є експертом з посудомийних машин, тому знає, як зарадити безладу на кухні. Наші чудові функціональні рішення допоможуть досягти чистоти після активного готування.

Ваш щоденний помічник на кухні

Вибираючи плиту для кухні варто враховувати ряд факторів. Доступне джерело енергії, жадані вами види приготування і їх частота - все це впливає на вибір кухонної плити. Наші прості поради з вибору допоможуть вам підібрати собі ідеальну кухонну плиту.

Зберігайте свіжість на кухні - ефективно і безшумно

Наші витяжки безшумно освіжають повітря під час готування і після завершення - просто натисніть кнопку. Витяжка ефективно виконує свою роботу, зберігаючи при цьому практично повну тишу. 

Зберігайте свіжість та смак

Виберіть холодильник, що відповідає вашим кулінарним звичкам. Наші поради з вибору познайомлять вас з різними розмірами холодильників, їх розумними функціями та класами енергоспоживання.

Адаптовані рішення для ваших потреб

Холодильник з морозильною камерою, що налаштовується і технологією CustomFlex® відкриє перед вами нові горизонти зручності. А Технологія TwinTech® з подвійною системою охолодження підтримуватиме ідеальну вологість і температуру зберігання продуктів. 

Функціональність і стиль

Оберіть сучасну морозильну камеру від Electrolux, яка допоможе зберегти свіжість продуктів надовго.