Шланг для забору води E2WIS250A2

4

4 (1 Відгуки)

Технічна специфікація

Ключові характеристики
 • Встановлення: Аксесуар
 • Глибина, мм: 430
 • Ширина, мм: 330
Документи по продукту
Деталі
Установка
 • Встановлення: Аксесуар
 • Глибина, мм: 430
 • Ширина, мм: 330
Інше
 • Номер продукту (PNC): 902 979 415

Відгуки

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у удосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Відгуки іншими мовами Перекладені відгуки

4

Відсутність відповідної інформації щодо принципу роботи

від Jarek на 03 травня 2019 Перекладено з польської

Здравствуйте,
на мою думку, в описі товару бракує відповідної інформації. Основне - як це працює. Немає нічого про те, чи є якийсь елемент гравітації всередині шафи на вході. Немає нічого про те, як правильно встановити шланг біля крана. Я зустрічався у своїй короткій практиці, де підключення дотику були спрямовані вертикально вниз (передбачається сценарій за замовчуванням навіть продавцями), але також горизонтально або навіть вгору - залежно від життєвих ситуацій. тому невідомо, чи буде хедж працювати в цих несподіваних положеннях.
Другий недолік - принцип індикатора заміни шлангів. Я сподіваюся, що це не працює за принципом окислення якоїсь речовини і цей процес відбувається з моменту упаковки шланга на заводі (планове старіння продукту).
Крім того, повинні бути доступні інші довжини шлангів або можливість укорочення. У моєму випадку приблизно L = 1,5 Мб було б достатньо.
з найкращими побажаннями
Ярек

Заява щодо перекладу

 • Дизайн
  3
 • Функції
  3
 • Якість
  3
 • Jarek рекомендує цей виріб

Вважаете цей відгук корисним?

I am error text

Вам може сподобатися

Підтримка

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

Авторизовані сервісні центри

Знайдіть сервісний центр у вашому місті.

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Electrolux і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад