Деталі продукту

Відкрийте для себе нові способи приготування та приправи за допомогою соляного блоку з гімалайської солі. Кам'яну сіль природного рожевого кольору можна розігріти в духовці та на грилі або охолодити в холодильнику. Зберігайте їжу теплою або прохолодною, додаючи до кожної страви природні мінерали.

Переваги

Здорова, натуральна приправа з соляним блоком

Доповніть свої закуски та гарячі страви гімалайськими мінералами за допомогою нашого соляного блоку. Не змінюйте смак за допомогою надлишків соняшникової олії або вершкового масла, приправляйте страви природним методом.

Універсальне приготування їжі з соляним блоком

Універсальний соляний блок можна охолодити в холодильнику, підігріти в духовці або використовувати для барбекю, додавши натуральні гімалайські мінерали в усі ваші страви. Блок підтримує температуру, що ідеально підходить для подачі різних страв.

Соляний блок доступний окремо

Це замінна соляна плитка для соляного блоку з гімалайської солі.

Оцінити товар
Будь ласка, допоможіть нам у вдосконаленні нашої техніки

Ваші відгуки дозволяють нам безперервно вдосконалювати нашу техніку, а також можуть допомогти зробити вірний вибір іншим користувачам. Використовуйте зірки, щоб розпочати ваш відгук.

Написати відгук

Ласкаво просимо! Це ваш простір. Скажіть нам, що ви думаєте. Поділіться, і вас почують.

Перегляньте як гість або увійдіть і залиште відгук

{{ props.errorNickname }}

Воно буде відображатися поряд з вашим відгуком. Будь ласка не використовуйте повне ім'я та прізвище. Відгуки з прізвищем не будуть опубліковані.

Нам потрібна ваша електронна адреса, щоб підтвердити ваш відгук

{{ props.errorEmoji }}

Найбільш корисні відгуки сфокусовані на якості, дизайні та враженнях від використання товару. Щоб надати відгук щодо сервісу, доставки чи установки виробу, будь ласка зверніться до Контакт Центру. Всі відгуки проходять попередню модерацію. БІльше інформаціі ви можете знайти у Правила відгуків.

Необхідно прийняти положення і умови

Дякуємо за ваш відгук

Перевірте вашу поштову скриньку на наявність листа з підтвердженням.

Зображення над кухнею

Вам може сподобатися

Electrolux - Соляний блок - E2SLT Який світ на смак?
Соляний блок

Природний спосіб готування та подачі смачних страв

Підтримка

Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
вид на пляж, скелі та хвилі