Деталі продукту

Steaming food is a healthy and fast cooking method that brings out the best taste and texture in your ingredients. Create your dishes with the same tools used by professional chefs in your own kitchen. This high quality stainless steel set comes in a full range of sizes to match all types of ingredients from fish and meat to rice and vegetables. Small perforations allow steam to circulate around the food while keeping it separate from the excess water. Designed to use with Electrolux Steam ovens. Dishwasher safe.
Детальніше

Переваги

Набір з нержавіючої сталі (8 шт) різних розмірів для приготування на пару.

За допомогою набору Deluxe з 8 дек ви можете готувати на пару будь-яку страву прямо в духовій шафі. Посуд з нержавіючої сталі, який призначено для приготування будь-яких великих і маленьких страв, пропонує більше можливостей для приготування здорової їжі.

Споживайте більш корисну їжу, готуючи за допомогою набору дек для приготування на пару.

Набір дек із нержавіючої сталі для приготування на пару дозволяє готувати на пару в духовій шафі на рівні професійного кухаря. У результаті ви можете насолоджуватися смачними та корисними стравами.

Із задоволенням користуйтеся міцною високоякісною нержавіючою сталлю.

Міцні вироби з високоякісної нержавіючої сталі можна мити в посудомийній машині та зберігати продукти в них у холодильнику.

Аксесуари

Підтримка

Маєте такий виріб?

Зареєструйте ваші прилади в MyElectrolux і знаходьте все необхідне в одному місці.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyElectrolux Сервісні питання